3 SKŁADNIKOWA RECEPTURA, która oczyści tętnice i może pomóc zapobiec zawałowi

Zdrowie Data publikacji: 03 marca 2018

Ta domowa receptura pomoże Ci oczyścić tętnice i dzięki temu zadba o swoje serce. Ale to nie wszystko, również wpływa dobrze na układ odpornościowy, oczyszcza wątrobę czy pomaga podczas przeziębień. Do jej przygotowania wystarczą jedynie trzy składniki.

Mikstura ta pomoże nam uregulować poziom tłuszczu we krwi, czyli złego cholesterolu, który rośnie w wyniku tego co jemy. Pełni ona ważną funkcję w zapobieganiu i leczeniu zatkanych tętnic.

Składniki

  • 4 ząbki czosnki
  • 4 cm imbiru
  • 4 cytryny
  • 2 litry wody

Przygotowanie

  1. Czosnek oraz imbir obierz i pokrój w plasterki
  2. Cytrynę umyj i pokrój w kostkę wraz ze skórką
  3. Przygotuj garnek, wrzuć do niego składniki i zalej wodą
  4. Całość gotuj, ale gdy woda zacznie wrzeć wyłącz gaz
  5. Pozostaw do ostygnięcia i przelej do butelki

Jak korzystać z przepisu

Pij szklankę codziennie, co najmniej 2 godziny przed posiłkiem lub na pusty żołądek. Połączenie cytryny i wody neutralizuje zapach czosnku. Przed każdym napojem należy dobrze wstrząsnąć butelką. Jest to naturalny środek, ale w przypadku problemów po jego wypiciu skonsultuj się z lekarzem.

Źródło artykułu: https://www.lavidalucida.com/receta-para-eliminar-la-grasa-en-la-sangre-y-tratar-infecciones.html

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły