Masz problem z zapaleniem stawów? Zacznij pić ten koktajl!

Zdrowie Data publikacji: 01 lutego 2018

Dzisiaj poznacie przepis na koktajl, który zwalczy zapalenia stawów. Jego bazą zdrowotną jest kurkuma. Zapalenie stawów nie jest niczym przyjemny. Osoby, które cierpią na tę chorobę muszą niestety cierpieć, a tak naprawdę nie ma żadnego lekarstwa, które jest w stanie wyleczyć chorobę. Możemy jedynie farmakologicznie poprawiać jakość naszego życia.

Dzisiaj poznamy właśnie przepis na koktajl, który nie wyleczy problemu, ale sprawi, że dolegliwości będą dla nas mniej dokuczliwe. Pamiętajcie, że w przypadku reumatoidalnego zapalenia stawów należy wszystko konsultować ze swoim lekarzem. Jest to choroba, która wymaga stałego leczenia. Nie możecie jej lekceważyć. Dlatego również ten koktajl warto z nimi skonsultować i zapytać czy nie będzie to kolidowało z naszym leczeniem.

Składniki

  • 2 marchewki
  • 2 pomarańcze
  • 250 mg kurkumy w proszku (ćwierć grama)
  • 1 szklanka wody

Przygotowanie

  1. Wyciśnij sok z dwóch pomarańczy.
  2. Marchewkę umyj, obierz i pokrój na mniejsze kawałki.
  3. Umieść wszystko w blenderze, dodaj wody i kurkumy.
  4. Wszystko blendujemy razem.  Koktajl jest gotowy do wypicia.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły