2 składnikowy środek, który usunie toksyny i odpady z jelita grubego

Zdrowie Data publikacji: 23 marca 2018

Dzisiaj chcielibyśmy Ci pokazać jak za pomocą naturalnego środka, który możesz zrobić sama oczyścić okrężnicę z toksyn i złogów pokarmowych. Najważniejsze, że napój ten nie zabija dobrych bakterii żyjących w naszym układzie trawiennym. Są one oczywiście bardzo potrzebne i pełnią w nim ogromnie ważną funkcję.

Produkty jakie wykorzystamy to ocet jabłkowy, surowy i niefiltrowany ocet jabłkowy doceniany jest przez wielu fanów medycyny naturalnej. Jest skutecznym naturalnym lekarstwem i pomaga w wielu problemach zdrowotnych – zwłaszcza dotyczących układu trawiennego. Do tego nie jest drogi i bardzo dobrze sprawdzi się podczas oczyszczania jelita grubego. Dodatkowym składnikiem będzie miód, ale pamiętajcie że powinien być on organiczny i ze sprawdzonego źródła.

Przepis na środek oczyszczający jelito grube z toksyn

Pamiętaj jeszcze raz, miód organiczny i niepasteryzowany ocet. To dwie ważne rzeczy, aby nasz środek był skuteczny. Ocet warto wzburzyć przed odlaniem aby ten mętny osad się podniósł z dna. Kiedy to zrobimy możemy wymieszać ze sobą składniki i wlać do szklanki ciepłej wody. Od razu wypijamy.

Składniki

  • 2 łyżki octu jabłkowego
  • 2 łyżki miodu
  • szklanka wody

Stosowanie

Przepis należy wykonywać przed śniadaniem i wypić. Robimy tak rano i napój powinien być wtedy świeży. Dlatego nie robimy tego wieczorem i nie zostawiamy go w lodówce.

Ponadto czasopismo Journal of Food Science przyjrzało się temu środkowi i naukowcy doszli do wniosku, że ocet jest bardzo skuteczną substancją leczniczą o wielu efektach terapeutycznych dzięki zawartym w nim bioaktywnym składnikom. Niektóre z nich to kwas czosnkowy, kwas octowy, kwas ferulowy, katechina, ephicatechin, kwas kawowy, kwas chlorogenowy i kwas p-kumarynowy.

Zalety

  1. Właściwości przeciwutleniające
  2. Właściwości przeciwdrobnoustrojowe
  3. Zwalcza nadciśnienie
  4. Pomaga schudnąć
  5. Zapobiega cukrzyca
  6. Obniża poziom złego cholesterolu
  7. Zapobiega guzom nowotworowym

Źródło artykułu: http://www.thebestremedies.com/2-ingredient-remedy-flushes-harmful-toxins/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły