Zobacz jak oszukać głód! Napój, który hamuje apetyt i pomaga schudnąć.

Zdrowie Data publikacji: 22 grudnia 2018

Jak zahamować uczucie głodu i zmniejszyć apetyt? Do tego celu możecie wykorzystać ten napój. Dzięki niemu nie będziesz miała ochoty na podjadanie, a dzięki temu zaczniesz skuteczniej chudnąć.

Pomyśl tylko ile kalorii mają przekąski po które sięgasz? 100g chipsów to ponad 500 kalorii, tak samo krakersów czy orzeszków ziemnych. Jedna kostka ptasiego mleczka ma 52 kcal, a jeden batonik snikers ma 260 kalorii. Na pewno gdy złapie Cię głód jesteś w stanie podjeść więcej niż 100g chipsów i zjeść całą paczkę? To prawie 1 500 kalorii, tyle co śniadanie i obiad razem wzięte. Nic więc dziwnego że szybko tyjemy i mamy problem ze zrzuceniem kilogramów jeśli w taki sposób podjadamy.

W takiej sytuacji przydatny może okazać się ten napój, który hamuje apetyt i sprawi, że nie będziemy czuć tak dużej potrzeby podjadania. Oczywiście ostatecznie wszystko zależy od nas i od naszej silnej woli.

Napój hamujący apetyt

Składniki

  • szklanka wody
  • sok z 1/2 cytryny
  • szczypta pieprzu
  • 1/4 łyżeczki startego imbiru

Wymieszaj ze sobą te składniki, a następnie wypij ten napój gdy przychodzi Cię ochota na przekąskę. Szybko Ci przejdzie. Możesz również przygotować większą ilość i trzymać go w lodówce, aby sięgać do niego gdy jest taka potrzeba.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły