Zobacz dlaczego warto pić swizzy. Piją to gwiazdy by zachować młodość!

Kategoria: Uroda
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2019-11-17

Swizzy to napój, który jest połączeniem wody z imbirem i octu jabłkowego. Modyfikacji tego przepisu jest wiele. Chodzi jednak o właściwości składników, które odżywiają nasz organizm, oczyszczają go od wewnątrz i dzięki temu sprawiają, że na dłużej zachowujemy młodość i piękny wygląd.

Składniki

  • ocet jabłkowy
  • cytryna
  • imbir
  • woda

Przygotowanie

Przygotowanie jest bardzo proste. Przygotuj sobie 1l wody. Wlej go do dzbanka lub karafki. Następnie dodaj do niej dwie cytryny pokrojone w plasterki. Następnie 6 łyżek octu jabłkowego. Dodaj również 3 cm korzenia imbiru startego na tarce. Całość zamieszaj i włóż do lodówki. Po kilku godzinach będziesz mogła wypić szklankę tego napoju. Pij go raz dziennie. Jedna taka porcja starczy Ci na cztery dni.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jest to przepis podstawowy, ale jest on bardzo często modyfikowany. Chodzi o to, aby znalazły się w nim te trzy składniki. Można napój jednak wzbogacić o dodatkowe elementy, które będą pasować np. miód czy cynamon. To również bardzo zdrowe dodatki. Miód to naturalny antybiotyk, a cynamon pomaga spalać zbędne kalorie.

Podobne artykuły