Domowy sposób na odmłodzenie dłoni

Uroda Data publikacji: 11 maja 2018

Jak odmłodzić dłonie? Wraz z wiekiem skóra naszych dłoni przebarwia się i dostaje zmarszczek. Dłonie to jeden z fragmentów naszego ciała, który najbardziej zdradza wiek. Doświadczone przez lata chemią do sprzątania czy pracą potrafią nawet wyglądać starzej niż wskazywałby na to nasz wiek.

Dlatego o nasze dłonie warto dbać od najmłodszych lat. Jak to robić? To wcale nie jest trudne, ani drogie. Wystarczy po prostu pamiętać by zabezpieczać dłonie podczas pracy czy porządków zakładając na nie rękawice ochronne. Oprócz tego stosuj codziennie krem nawilżający, możesz dłonie smarować na noc nawet najtańszym kremem Nivea. Dzięki temu skóra będzie starzała się wolniej.

Oczywiście jeśli wcześniej tego nie robiliśmy to nie jest jeszcze za późno. Zacznij dbać o swoje dłonie, a dodatkowo zastosuj kurację, którą Ci polecimy. Jest to specjalna mieszanka naturalnych składników, z których stworzymy maseczkę na dłonie. Dzięki temu będą one wyglądały młodziej. Znikną starcze plamy i przebarwienia, a skóra stanie się jędrniejsza.

Maseczka nie zadziała od razu, to jest zrozumiałe. Należy stosować ją systematycznie, a z czasem zaczniecie zauważać efekty.

Składniki

  • 1 łyżka miodu
  • 1 łyżka jogurtu
  • 1 łyżeczka soku z cytryny

Przygotowanie

Przygotowanie naszej maseczki zaczynamy od wymieszania ze sobą wszystkich składników. Gdy maseczka będzie już gotowa oczyść swoje dłonie myjąc je mydłem, a następnie dobrze je spłukując wodą. Następnie osusz dłonie. Teraz będziemy mogli przystąpić do nałożenia maseczki na dłonie.

Maseczkę zostawiamy na dłoniach przez 15 minut aż wyschnie. Następnie ją ściągamy i dłonie myjemy. Zabieg najlepiej powtarzać dwa razy w tygodniu.

Źródło artykułu: http://feelhealthylife.com/

Podobne artykuły