Zobacz co pić aby stracić tkankę tłuszczową na brzuchu

Zdrowie Data publikacji: 11 maja 2019

Co pić by spalić tkankę tłuszczową na brzuchu? Dieta i aktywność fizyczna bez wątpienia są najważniejszymi czynnikami determinującymi spalanie tkanki tłuszczowej. Możemy jednak wzmocnić efekty stosując naturalne substancje wspomagają metabolizm.

Co pić by spalić tłuszcz z brzucha

Dzisiaj poznacie przepis na napój, który wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej na brzuchu. Już w połączeniu z samą dietą potrafi dać naprawdę dobre efekty. Stosuj go regularnie, a przy tym zrównoważoną dietę, a już w pierwszym tygodniu zauważysz efekty.

Składniki

  • garść natki pietruszki
  • sok z jednej cytryny
  • 1/2 szklanki wody

Pietruszkę należy zblendować wraz z wodą i dodać do niej soku z cytryny. Taką miezankę pjemy rano przed śniadaniem. Już po kilku dniach zauważysz efekty. Pietruszka pomaga nie tylko poprawić trawienie, ale usuwa wodę z organizmu, przyśpiesza metabolizm i stymuluje tym samym spalanie tkanki tłuszczowej.

Pamiętaj by kuracji nie stosować dłużej niż 5 dni. Jeśli chcesz ją ponowić to odczekaj 10 dni. W trakcie jej trwania pij też dużo wody. Pietruszka działa moczopędnie i może nas odwodnić. Moczopędne działanie wypłukuje też z organizmu minerały i witaminy. Dlatego ważne by nasza dieta była zrównoważona i bogata w nie.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły