Znasz magiczne gąbeczki do czyszczenia? Zobacz jak sprytnie je wykorzystać w domu!

Porady Data publikacji: 29 października 2017 / Aktualizacja: 2018-09-12

Magiczne gąbki to świetny gadżet, który powinien znaleźć się w każdym domu. Zdobyły sławę w Internecie i nie bez przyczyny. Wachlarz ich zastosowań jest po prostu imponujący. Dzięki temu możemy poradzić sobie z wieloma brudami, których normalnie nie możemy doczyścić.

Działanie magicznej gąbeczki jest bardzo proste. Nic więcej nie potrzebujemy oprócz niej ani odrobiny wody. Wystarczy ją zwilżyć i można przejść do czyszczenia. Gąbeczki te podczas używania ścierają się więc warto mieć ich większy zapas. Na dole znajdziecie link do sklepu gdzie możecie kupić 100 gąbeczek za 54 zł.

1. Czyszczenie srebra

Jeśli srebro przestało wyglądać atrakcyjnie użyj na nim tych właśnie gąbeczek. Przywróci to srebrnej biżuterii czy innym przedmiotom ze srebra dawny blask i połysk.

2. Uporczywe plamy na sztućcach

Na sztućcach szczególnie nożach mytych w zmywarce pojawiają się często brzydkie plamy o rdzawym kolorze. Trudno je usunąć, ale magiczna gąbeczka radzi sobie z nimi bardzo dobrze.

3. Resztki naklejek

Masz problem z usunięciem naklejki? Wykorzystaj magiczną gąbeczkę, świetnie poradzi sobie z resztkami kleju :)

4. Felgi w samochodzie

Lepiej nie używać ich na karoserii ze względu na swoje właściwości ścierające, ale za to świetnie nadają się do czyszczenia felg i przywrócenia im pierwotnego pięknego blasku :) Wypróbuj je w swoim samochodzie!

5. Białe plamy pod dezodorancie

Zanim wypierzesz bluzkę najpierw przetrzyj białe plamy po dezodorancie magiczną gąbeczką. Dzięki temu bez problemu je usuniesz :) To prostsze niż myślisz!

6. Plamy na ścianie

Magiczne gąbeczki radzą sobie z wszelkiego rodzaju plamami na ścianie. Mam w domu białe ściany więc często ich używam, jeszcze farba się nie zdrapała więc spokojnie parę razy można użyć ich nawet w tym samym miejscu.

7. Czyszczenie butów

Jeśli lubisz dbać o swoje buty i chcesz by zawsze wyglądały dobrze to magiczne gąbeczki są tym czego potrzebujesz :) Świetnie radzą sobie z brudnymi podeszwami.

Magiczne gąbeczki 100 sztuk

Uwaga! Do 10 października 2018 możesz wykorzystać kod rabatowy DPPxMagia. Zapłacisz wtedy jedynie 33,40 zł za 100 magicznych gąbeczek do sprzątania :)

 

Podobne artykuły