Zmywarki Toshiba – najwyższy poziom higieny, ekologia i fantastyczny design

Kuchnia Data publikacji: 2022-11-29
Naczynia w zmywarce Toshiba

Szukasz zmywarki idealnej? Mamy dobrą wiadomość – już znalazłeś. Zmywarki Toshiba to nie tylko wyjątkowo estetyczny i nowoczesny design. Ich największą zaletą jest bowiem to, co kryje się w środku. Innowacyjna technologia pozwala zachować sterylną czystość naczyń i zadbać o zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Wyjątkowa wydajność sprawia zaś, że nie tylko oszczędzasz wodę i energię, lecz także działasz dla dobra naszej planety. Co jeszcze przemawia za zakupem zmywarki Toshiba?

Zmywarki Toshiba – na miarę Twoich potrzeb

Nawet najwspanialsza zmywarka nie sprawdzi się dobrze, jeśli nie będzie pasowała do Twoich indywidualnych oczekiwań oraz przestrzeni w Twojej kuchni. Dlatego tak ważne jest to, by przed zakupem zmywarki dokładnie przemyśleć, jak duża powinna ona być. Innej wielkości urządzenia będzie bowiem wymagać kilkuosobowa rodzina, a innej – singiel czy para. Drugą ważną rzeczą jest to, ile masz miejsca na zmywarkę – czy w Twojej kuchni jest dużo wolnej przestrzeni, czy też może dysponujesz tylko niewielkim pomieszczeniem i masz ograniczone możliwości w zakresie rozmieszczenia sprzętów.

Na szczęście kompleksowa oferta zmywarek Toshiba spełni każde wymagania. Jeżeli masz dużą rodzinę, lubisz gotować (a może nawet wyprawiać wspaniałe przyjęcia!) i jednocześnie dysponujesz sporą kuchnią – idealnym wyborem dla Ciebie może się okazać urządzenie o szerokości 60 cm. Jeśli nie masz dużo przestrzeni do zagospodarowania, w ofercie znajdziesz też węższe (55 cm, a nawet 45 cm), ale równie wydajne i pojemne modele. Pamiętaj też, że zależnie od tego, jak masz urządzone wnętrze, możesz się zdecydować na model wolnostojący, do zabudowy lub nablatowy. To ostatnie rozwiązanie świetnie sprawdzi się w niewielkich przestrzeniach i pozwoli Ci zaoszczędzić cenne miejsce w kuchni!

Panel sterowania w zmywarce Toshiba

Unikatowy design i wyjątkowa czystość zmywarek Toshiba

Zróżnicowana oferta modeli zmywarek Toshiba to jednak nie wszystko. Także w innych aspektach marka zadbała bowiem o to, by spełnić Twoje oczekiwania możliwie jak najlepiej. Aby sprzęt doskonale wpasował się w wystrój Twojej kuchni, zapewniono mu atrakcyjny i nowoczesny design. Jasne lub ciemniejsze fronty pozwolą Ci uzyskać spójność estetyczną wnętrza i cieszyć się wyglądem swojej kuchni.

Kluczową kwestią jest jednak technologia – to ona przesądza o jakości sprzętu! Zmywarki Toshiba także pod tym względem okazują się wyjątkowe. Z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających użytkowników zaprojektowano je z użyciem niezwykle zaawansowanej technologii, która pozwala zapewnić wręcz sterylną czystość pracy. Jest to zasługa przede wszystkim dezynfekcji światłem UV, która pozwala pozbyć się bakterii i wirusów zarówno z naczyń, jak i z wnętrza zmywarki.

W trosce o wyjątkową czystość działa także funkcja Toshiba Hygiene, która w jedyne 5 minut usuwa resztki jedzenia (w tym tłuste plamy!) i niszczy bakterie. Ponadto zmywarki Toshiba są wzbogacone w innowacyjny filtr antybakteryjny, który zatrzymuje namnażanie się aż 99,9% bakterii oraz hamuje rozwój pleśni. Dzięki tym wszystkim funkcjom masz pewność, że zachowujesz wyjątkową czystość naczyń i sprzętu, a jego użytkowanie staje się znacznie prostsze niż w innych zmywarkach!

Talerz w zmywarce Toshiba

Przydatne funkcje – nieocenione zalety zmywarek Toshiba

Aby ułatwić Ci pracę w każdym wymiarze, w zmywarkach Toshiba pomyślano o funkcjach, które pozwalają Ci korzystać z nich sprawnie i wygodnie. Można wśród nich wymienić m.in.:

  • automatycznie otwierane drzwi – dzięki którym naczynia schną szybciej, a na szkle nie powstają niechciane zacieki,
  • intuicyjny panel dotykowy z systemem Touch Control– na którymbez trudu ustawisz wybrany program i włączysz zmywarkę, by już niebawem cieszyć się najwyższą czystością swoich naczyń,
  • inteligentny czujnik – który automatycznie wyczuwa pozostawione w filtrze cylindrycznym resztki jedzenia, po czym natychmiast włącza funkcję samooczyszczenia, by rozprawić się z niechcianymi zanieczyszczeniami,
  • przestronność i wygodne przegródki zmywarki – wysuwana szuflada na sztućce czy inne „drobiazgi” zapobiegnie ich przesuwaniu się w trakcie pracy urządzenia, a podział na duży dolny kosz (mieszczący nawet naprawdę duże garnki czy patelnie) i mniejszy górny powoli Ci doskonale wykorzystać miejsce w zmywarce.

Zmywarki Toshiba: oszczędność i ekologia

W dzisiejszym świecie niezwykle ważne jest też to, by urządzenia AGD były oszczędne i przyczyniały się do dbałości o środowisko. Tak też jest w przypadku zmywarek Toshiba. Dzięki tym urządzeniom zużywasz znacznie mniej energii i wody, by idealnie wyczyścić nawet najsilniej zabrudzone naczynia. Ponadto możesz skorzystać z ekonomicznej funkcji połowy załadunku. Wystarczy, że wstawisz naczynia tylko do górnego i/lub dolnego kosza, nie czekając na zapełnienie całej zmywarki. Możesz również wybrać, którego kosza chcesz użyć. Wstaw naczynia do jednego z nich, ustaw na panelu sterowania, z której dyszy chcesz skorzystać – i włącz zmywanie. Dzięki temu nie marnujesz wody z obu dysz, a osiągasz wciąż najwyższą wydajność mycia naczyń!

Zmywarki Toshiba to sprzęt wyjątkowy pod każdym względem. Do dyspozycji masz następujące modele:

  • nablatowe: DW-08T2EE(S),
  • wolnostojące: DW-10F2EE(S), DW-14B2EE, DW14F4EE(BS), DW-15F3EE(BS).

Czy już widzisz, że znalazłeś sprzęt idealny?

Wybierz zmywarkę Toshiba i ciesz się jej wyjątkową jakością
– a czas zaoszczędzony na zmywaniu poświęć swoim bliskim!

Podobne artykuły