Jak zmniejszyć widoczność zmarszczek na twarzy i dekolcie

Zdrowie Data publikacji: 23 marca 2018

Jak zmniejszyć widoczność zmarszczek na twarzy i dekolcie? Dzisiaj podpowiemy Wam jak wykonać kurację, która pomoże Ci zadbać o Twoją skórę i zmarszczki, które występują w okolicy twarzy i dekoltu. To one w głównej mierze nam przeszkadzają bo są to fragmenty ciała, które w większości przypadków stale mamy odsłonięte.

Pamiętaj, że najlepsze efekty kuracja przyniesie jeśli zaczniesz ją stosować jeszcze przed pojawieniem się zmarszczek. Nie ma bariery wieku, po której kobieta powinna zacząć stosować środki przeciwko zmarszczkom. Im wcześniej zaczniemy to robić tym nasza skóra przez dłuższy czas będzie wyglądać świetnie. Nie oznacza to, że gdy już masz pierwsze zmarszczki nie da się nic z tym zrobić. Stosuj tą kurację systematycznie, a zmniejszysz ich widoczność.

Składniki

  • 1 ogórek
  • 1 żółtko
  • 2 łyżeczki oleju kokosowego
  • 2 kapsułki witaminy E

Przygotowanie

  1. Ogórki obierz, a następnie zmiksuj.
  2. Przygotuj miskę i wrzuć do niej ogórki oraz resztę składników.
  3. Dobrze wymieszaj i wmasuj w skórę jak peeling.
  4. Pozostaw na skórze przez pół godziny.
  5. Po tym czasie zmyj letnią wodą.

Taką maseczkę stosuj 2-3 razy w tygodniu. Pamiętaj, im wcześniej zaczniesz tym mniejszy problem ze zmarszczkami będziesz miała w przyszłości.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły