Zdrowe zamienniki niezdrowych przekąsek

Zdrowie Data publikacji: 23 stycznia 2017

Jeśli jesteś na diecie i brakuje Ci ciągle ulubionych przekąsek to tak naprawdę nie chodzi o nie, ale o dostarczenie określonych substancji, od których uzależniłaś się podczas niezdrowej diety. Możesz znaleźć jej naturalne zdrowsze odpowiedniki.

Zdrowe zamienniki niezdrowych przekąsek

Oto lista pięciu niezdrowych przekąsek, po które najchętniej sięgamy. Wraz z nią ich najlepsze zamienniki, które dostarczą nam brakujących substancji odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Jedz z głową, a kilogramy same zaczną znikać. Pamiętaj też, że wszystko trzeba jeść w rozsądnej ilości i nie zajadaj kilku kostek czekolady paczką łuskanego słonecznika :)

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły