Zacznij dodawać masło do swojej porannej kawy i dzięki temu chudnij!

Zdrowie Data publikacji: 26 lipca 2017

Jeśli kawa to Was codzienny poranny rytuał to oprócz dobrego smaku możecie zyskać coś jeszcze. Wystarczy dodać do niej masła, a dzięki temu Wasza kawa będzie pomagać Wam w odchudzaniu. W dalszej części artykułu wytłumaczymy Wam dlaczego tak się dzieje.

Kawa z masłem

Kawa ta nosi nazwę Bulletproof Coffee (kawa kuloodporna) i została rozpropagowana przez Pana o imieniu Dave Aspray. Stałą się bardzo popularna i znalazła miliony odbiorców na całym świecie. Jest to element diety wysokotłuszczowej, który wspomaga procesy odchudzania. Potwierdza to założenia diety paleo.

Oczywiście samo picie kawy nie da niesamowitych efektów jeśli przy tym nie będziecie stosować diety. Aczkolwiek wielu blogerów potwierdza, że w przeciągu kilkunastu tygodni od wprowadzenia kawy z masłem do diety udało im się schudnąć nawet 10 kilogramów. Pamiętaj jednak, że masło musi być naturalne, wysokiej jakości, najlepiej osełkowe. Jest ono jednak trochę drogie, dobrze  że wystarczy łyżeczka takiego masła na kubek kawy.

Kawę z masłem można wypić też zamiast śniadania, wtedy można dodać do niej nawet 80g masła. Posłuży nam to jako cały posiłek, który doda energii.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły