Twoja komórka – kilka genialnych porad, które odmienią Twoje życie

Porady Data publikacji: 13 sierpnia 2017

Wszyscy mamy komórki, zazwyczaj nie rozstajemy się z nimi na krok. Nosimy je przy sobie nawet w domu. Dlatego dzisiaj przedstawimy Wam kilka przydatnych trików z komórkami, które odmienią Wasze życie. Jeden z nich może je nawet uratować :)

1. Przed wyjściem do sklepu zrób zdjęcie lodówki

Dzięki temu szybko sprawdzisz czy to co chcesz kupić jest już w domu w Twojej lodówce czy nie. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze kupując niepotrzebne rzeczy :)

2. Spersonalizowany ekran blokady

Telefon mamy zawsze przy sobie. Dlatego na ekranie blokady ustaw tapetę ze swoim imieniem i numerem telefonu do najbliższej osoby. W razie problemów ktoś kto będzie Ci pomagał będzie wiedział z kim się skontaktować. Nigdy nie wiesz co może się stać!

3. Zapomniałaś ładowarki?

Użyj gniazda USB w telewizorze i kabelka USB aby naładować swój telefon. Ładowanie potrwa dłużej niż ładowanie z ładowarki wspierającej szybkie ładowanie, ale zawsze podładujesz awaryjnie swój telefon :)

4. Masz słaby sygnał?

Przestaw telefon na chwilę w tryb samolotowy. Po przełączeniu w tryb normalny telefon automatycznie połączy się z najbliższą siecią i zasięg może być lepszy!

Podobne artykuły