Trening dla początkujących idealny na START!

Wiele osób boi się zacząć ćwiczyć z obawy, że po prostu nie dadzą sobie rady. W obawie przed słabą kondycją oraz ze względu na nieidealną sylwetkę nie chcą rozpoczynać zająć na siłowni. Problem pojawia się też w domu, chociaż nikt nas nie widzi to boimy przyznać się przed samą sobą, że nie dajemy sobie rady. Oczywiście może się tak zdarzyć, gdy na sam początek wybierzemy zbyt trudne treningi, które nie będą dopasowane do naszego poziomu. Dlatego jeśli zamierzasz zacząć ćwiczyć, warto skorzystać z łatwego treningu idealnego na start.

Tutaj z pomocą przychodzi trening Marty Henning, która zaprezentowała zestaw ćwiczeń dla początkujących o nazwie “STARTER!”. Jednocześnie wieńczy ona koniec wymówkom i zachęca do tego abyśmy zaczęły dbać o swoje zdrowie i ciało. Jest to prosty trening na start dla osób bez kondycji. Pozwoli Wam ją zdobyć i jednocześnie wyrobić w sobie nawyk systematycznego ćwiczenia bez przykrych konsekwencji przeforsowania.

Jest to pełny trening, który zawiera rozgrzewkę i rozciąganie. Sprawdzi się w przypadku osób, które nigdy w życiu nawet nie ćwiczyły, a dedykowany jest właściwie wszystkim ze względu na mała intensywność. Trening ten ma za zadanie wdrożyć Was w świat ćwiczeń. Pomóc stawić w nim pierwsze kroki. Jeśli jesteś już gotowa zobacz na wideo poniżej jak ten trening wykonać. Włącz film na swoim telefonie lub telewizorze i rób to samo co Marta. Powodzenia!

Trening na start