Thermomix Friend – co to jest, co daje i ile kosztuje?

Kuchnia Data publikacji: 07 kwietnia 2021 / Aktualizacja: 2021-04-09

Thermomix zdobył sobie dużą rzeszę sympatyków. Jest to multifunkcyjne urządzenie kuchenne, ale jego największą zaletą jest chyba wbudowana baza przepisów. Znajdziemy tam wiele przepisów, które przygotujemy za pomocą Thermomixa. Dostępne są one w aplikacji Cookidoo. Podczas przygotowywania przepisu jesteśmy prowadzeni za rękę przez kreator, który dokładnie mówi nam co w danym kroku musimy zrobić. Dzięki temu przygotowanie posiłków jest bardzo proste, a nawet osoby bez talentu kulinarnego mogą próbować nowych smaków i tworzyć ciekawe dania.

Czym jest Thermomix Friend?

Ostatnio firma Vorwerk zapowiedział Thermomix Friend, który trafił właśnie do sprzedaży. Jest to stacja gotująca, którą można wykorzystać wraz z urządzeniem Thermomix, a jej przeznaczeniem jest możliwość ugotowania więcej dań w jednym momencie.

Co umożliwia Thermomix Friend?

Thermomix Friend jest uzupełnieniem do urządzenia Thermomix TM6 lub TM5. Może przejąć on niektóre z etapów przyrządzania posiłku. Dzięki temu przygotujemy go szybciej. Zwłaszcza, gdy przygotowujemy kilkudaniowe posiłki dla rodziny, wtedy pozwala to lepiej wykorzystać czas.

Ile kosztuje Thermomix Friend

Thermomix TM + Thermomix Friend i naczynie miksujące TM6 kosztuje 7210 zł. Za tyle możemy dostać cały pakiet. Możemy również kupić sam Thermomix Friend z naczyniem miksującym TM6 lub TM5 w cenie 2 195 zł. Jeśli mamy już dodatkowe naczynie zakupić możemy Thermomix Friend solo za cenę 1 715 zł.

Podobne artykuły