Ta maść za 3 zł musi znaleźć się w Twojej kosmetyczce!

Uroda Data publikacji: 30 czerwca 2018

A aptece znajdziesz wiele tanich specyfików, które spokojnie mogą zastąpić drogie kosmetyki. Jednym z nich jest maść ochronna z witaminą A. Jesteście ciekawe w jaki sposób może Wam się przydać? Zobaczcie.

Maść ochronna z witaminą A

Zacznijmy od analizy ulotki i sprawdźmy w czym pomaga ta maść. Dowiemy się z niej, że dobrze sprawdza się w przypadku przesuszonej, rogowaciejącej i swędzącej skórze. Te objawy może wyleczyć właśnie witamina A. Dlatego maść stosuje się miejscowo by regenerować skórę i łagodzić stany zapalne. Przyśpiesz również gojenie. Sprawdzi się na wszelkiego rodzaju wypryski, ale nawet oparzenia i odmrożenia. Można ją stosować również jako zabezpieczenie skóry przed warunkami atmosferycznymi np. podczas zimy.

Gdy zaczniecie stosować tę maść zobaczycie, że poprawia ona wygląd cery. Skóra twarzy staje się ładniejsza, znikają niedoskonałości w postaci stanów zapalnych, które pojawiają się często na twarzy. Wyrównuje ona również kolor skóry rozjaśniając przebarwienia. Oprócz tego maść dobrze nawilża skórę, ale jest dość tłusta, dlatego najlepiej używać ją na noc jeśli chcemy ją stosować jako kosmetyk, a nie warstwę ochronną.

Gdy tylko pojawią się jakieś problemy z cerą, szerokie działanie tej maści sprawia, że możecie ją w każdym wypadku wykorzystać by poradzić sobie z problemem. Oprócz tego witamina A zwalcza wolne rodniki, dlatego maść tę można stosować jako krem zachowujący młodość skóry. Po prostu zadba o Waszą skórę na wielu płaszczyznach.

Podobne artykuły