Ta herbata potrafi zdziałać cuda. Po tygodniu Twój brzuch zacznie się zmniejszać!

Zdrowie Data publikacji: 01 maja 2018

Chcesz schudnąć z brzucha? Zacznij pić tę herbatę, a już po tygodniu zobaczysz pierwsze efekty. W jelitach gromadzą się złogi jelitowe co powoduje wzdęcia, przez to Twój brzuch wygląda na większy niż faktycznie jest. Oprócz tego, niektóre osoby mają tendencję do gromadzenia się tłuszczyku właśnie w tych miejscach. Ten napój pozytywnie wpływa właśnie na spalenie tkanki tłuszczowej w obrębie brzucha i boczków.

Składniki tej herbaty dobrze wpływają na metabolizm. Dzięki temu szybciej schudniesz i pozbędziesz się nawet cellulitu. Dzięki temu efekty odchudzania będą szybsze. Oprócz tego ma ona efekt oczyszczający dlatego możesz się spodziewać częstych wizyt w toalecie. Oczywiści to jednak Twoje jelita ze złogów jedzenia i toksyn. Brzuch widocznie stanie się mniejszy.

Składniki

  • 1/2 l wody
  • 1 laska cynamonu
  • 1 liść laurowy
  • 2 łyżeczki zielonej herbaty

Przygotowanie

Zacznij od zagotowania wody, a po zdjęciu jej z gazu po dwóch minutach dodaj wszystkie składniki i pozwól by zaparzyły się zakryte przez 15 minut. Wyjdzie nam pół litra naparu, który pojemy w ciągu dnia. Jedną filiżankę rano przed śniadaniem, a resztę kiedy masz ochotę w ciągu dnia.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły