Syrop z czosnku na choroby. 10 razy skuteczniejszy od antybiotyku i naturalny!

Kategoria: Zdrowie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-10-29

Gdy łapie cię choroba zazwyczaj sięgamy po środki łagodzące objawy, a następnie udajemy się do lekarza po antybiotyk, który szybko postawi nas na nogi. W istocie osłabia on nasz system immunologiczny, a w następstwie tego szybciej zapadamy na następne choroby.

Dlatego dzisiaj przygotujemy naturalne lekarstwo, o którym na pewno słyszeliście. Czosnek to naturalny antybiotyk, absolutny mistrz w świecie naturalnej medycyny. Zwalcza infekcje bakteryjne, hamuje ich rozwój, potrafi obniżać ciśnienie krwi. Ząbek czosnku kryje w sobie wiele szczególnych dla naszego zdrowia substancji jak witaminy, sole mineralne, aminokwasy, saponiny, związki śluzowe czy nawet rzadkie mikroelementy jak kobalt oraz chrom i nikiel. Nic więc dziwnego, że przez tak wiele osób stosowany jest jako naturalne lekarstwo na przeziębienia.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Składniki

 • główka czosnku
 • 1/2 szklanki wody
 • 1/2 szklanki miodu
 • 1/4 szklanki octu jabłkowego

Przygotowanie

 1. Czosnek obierz i posiekaj
 2. Wsyp czosnek do miski
 3. Dodaj wodę oraz ocet
 4. Wymieszaj
 5. Dodaj miód i wymieszaj ponownie
 6. Wszystko przelej do słoika i zamknij na noc
 7. Rano przelej płyn do przez sitko i trzymaj w lodówce

Stosowanie

Podczas choroby pijemy jedną łyżkę syropu co 3-4 godziny. Gdy stan zdrowia poprawi się zmniejszamy dawkę do jednej łyżki dziennie przez kilka dni, a następnie wstrzymujemy kurację. Gdy tylko pojawią się symptomy możemy zacząć stosować syrop ponownie.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły