Stary ludowy sposób na oczyszczenie tętnic i zapobieganie chorobom serca

Zdrowie Data publikacji: 15 marca 2017 / Aktualizacja: 2017-05-25

To bardzo stary, ale zarazem sprawdzony sposób na oczyszczenie tętnic. Tym samym zmniejszamy ryzyko zachorowania na choroby serca, które mogą zagrażać naszemu życiu. Przepis jest również korzystny z innych względów. Oczyszcza nasz organizm z toksyn, przyśpiesza gospodarkę wodną i wspomaga odporność. Przyśpiesza również metabolizm więc wspomaga odchudzanie.

Składniki

  • 4 cytryny
  • 4 ząbki czosnku
  • kawałek imbiru
  • 2l wody

Przygotowanie

Cytryny umyj i pokrój na plasterki razem ze skórką. Imbir również myjemy, obieramy i kroimy na małe kawałki. Ząbki czosnku obieramy. Wszystko wrzucamy do blendera i tworzymy  z tego jedną masę, do której dodajemy wodę i zagotowujemy na małym ogniu. Zanim mieszanka zacznie wrzeć zdejmujemy ją z ognia i odstawiamy do wystygnięcia.

Gdy mikstura wystygnie przecedzamy ją przez gazę aby odzyskać sam napar i przelewamy do butelki. Przechowujemy go w lodówce.

Stosowanie

Zawsze przed użyciem wstrząśnij butelką. Spożywamy pół szklanki tego napoju dziennie przed śniadaniem. Po trzech th robimy sobie tydzień przerwy. Zabieg możesz powtarzać, jednak już jednokrotna kuracja dużo daje.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły