To w jaki sposób zaciskasz pięść może zdradzać Twoją osobowość

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2018-03-22

Jesteś ciekawa co o Twojej osobowości może zdradzać sposób składania dłoni w pieść? Złóż swoją dłoń i porównaj ją z obrazkiem powyżej. Jeśli już wiesz, który typ odpowiada sposobowi w jaki to robisz, przeczytaj dalej.

Zdjęcie A

Osobowość zewnętrzna

Jeśli składasz dłoń w ten sposób to jesteś osobą wrażliwą oraz niepewną. Posiadasz dużą wyobraźnię. Potrafisz współczuć innym i lubisz im pomagać. Nie oczekujesz za to zapłaty, sama pomoc jest dla Ciebie wystarczającą nagrodą – poprawia to Twoją samoocenę.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Osobowość wewnętrzna

Jesteś entuzjastycznie nastawiona do życia, ale jednocześnie niecierpliwa. Nie lubisz długo czekać na efekty swoich starań.

Jesteś również osobą, która potrzebuje mieć uczucie oparcia – chronienia przez kogoś. Dlatego często wybierasz silnych partnerów, którzy takie uczucie potrafią Ci zagwarantować. Jesteś osobą miła i łatwowierną w kontaktach z ludźmi. To sprawia, że czasami ludzie to wykorzystują aby coś dla siebie zyskać.

Zdjęcie B

Osobowość zewnętrzna

Jesteś osobą utalentowana i charyzmatyczną. Potrafisz bardzo łatwo nawiązywać znajomości. Wszystko dzięki wrodzonej inteligencji. Jesteś pewna siebie i przez to też jesteś osobą, która lubi być u władzy. Dlatego często stawiasz siebie w roli lidera zespołu.

Osobowość wewnętrzna

Masz wysokie oczekiwania wobec partnerów, ale często chcesz zbyt wiele. To prowadzi do zranienia, które bywają dla Ciebie wyjątkowo bolesne. Często zmieniasz zdanie. Czasami chcesz z kimś być, ale nie pozwalasz sobie na to targana wątpliwościami.

Zdjęcie C

Osobowość zewnętrzna

Jeśli trzymasz swoją pięść jak na obrazku C, jesteś dowcipna i bardzo emocjonalna. Masz twórczy i czujny umysł. Często analizujesz wiele drobiazgów, dlatego niektóry zauważają Cię jako osobę zamyśloną. Jesteś również inteligentna, dobrze wychodzi Ci manipulowanie innymi. Jest to jednak miecz obusieczny. Przez swoja wrażliwość możesz cierpieć na wyrzuty sumienia.

Osobowość wewnętrzna

Masz tendencję do milczenia. Wolisz poświęcić się niż pozwolić na to aby ktoś cierpiał.  Wszystko, czego potrzebujesz, to aby ktoś cię zrozumiał

Źródło artykułu: http://hlf-team.com/way-hold-fist-reveals-personality/

Podobne artykuły