Spójrz na swoje dłonie i poznaj lepiej swoją osobowość. Linie na nich mówią wszystko!

Lifestyle Data publikacji: 12 marca 2018 / Aktualizacja: 2024-04-30

Wewnętrzna strona naszych dłoni pokryta jest wieloma liniami. Każda z tych linii jest wyjątkowa i nie powtarza się tak samo, jak linie papilarne. Są one indywidualne tylko dla Ciebie. Na pewno słyszeliście o linii życia, mamy również linię rozumu, serca, przeznaczenia, słońca, małżeństwa czy zdrowia. Jest ich naprawdę sporo.

Czytanie z dłoni nazywamy chiromancją, czyli tak naprawdę wróżeniem z dłoni. Osoby, które tym się zajmują, wierzą, że z linii dłoni można odczytać wiele informacji o człowieku jak choćby jego charakter czy długość życia. Co ciekawe, metoda ta znana była już w starożytności.

To, co na najczęściej interesuje to trzy główne linie na naszych dłoniach. Jest to linia rozumu. Linia serca oraz linia życia. Dzięki temu możemy odczytać, jak mniej więcej według chiromancji wyglądać będzie nasze życie. Czy będziemy szczęśliwi, a nasze życie będzie dobre i długie. Któż nie chciałby tego wiedzieć?

Dzisiaj podpowiemy Wam jak z tych trzech linii odczytać czyjąś osobowość. Możecie sprawdzić na sobie czy to się sprawdza, a następnie na kimś ze swojego otoczenia. To ciekawe, bo mi nawet udało się potwierdzić kilka tych informacji na sobie. W artykule zaznaczę te miejsca komentarzem.

Linia rozumu

Linia rozumu zaczyna się mniej więcej w połowie odległości pomiędzy kciukiem oraz palcem wskazującym. Może rozciągać się na wiele sposobów, co podkreśla różne typy osobowości.

Udało Wam się znaleźć tę linię na swojej dłoni? Jesteście ciekawi, co ona oznacza? Moja jest bardzo długa, sięga prawie do końca dłoni. Jest też dość głęboka i wyraźna. Może mam szczęście? :)

Krótka linia

Jeśli linia biegnie tylko do środka dłoni, oznacza to, że jesteś osobą, która podejmuje szybkie decyzje. Jednocześnie oznacza to, że nie zastanawiasz się nad nimi zbyt długo. Mogą być one nietrafne, ale nie koniecznie. Czasami podejmując szybkie decyzje, więcej zyskujemy, a osoba, która zbyt mocno je rozważa, może nie zdążyć, podjąć je w odpowiednim czasie, by najwięcej na nich zyskać.

Przecięta linia

Jeśli linia jest przecięta lub dzieli się na dwie, to oznacza, że jesteś osobą bardzo empatyczną w stosunku do innych. Niestety potrafisz bardzo szybko zmieniać swoje zdanie.

Długa i prost alinia

Jeśli linia prosta i długa oznacza to, że masz analityczny umysł i do rozwiązania problemu podchodzisz bardzo ostrożnie, rozpatrując różne możliwe opcje. Niestety dokonanie wyboru zabiera Ci dużo czasu. U mnie, to się potwierdza, jest parę decyzji, z którymi noszę się już rok i ciągle nie mogę ich podjąć.

Długa i zakrzywiona linia

Jeśli jest ona nierówna, zakrzywiona to oznacza, że masz kreatywny umysł i potrafisz wyobrazić sobie wiele skutków różnych decyzji. Potrafisz szybko podejmować decyzje, ale jednocześnie nie są to ślepe strzały. Są to za to często kreatywne rozwiązania, na które inni by nie wpadli.

Linia serca

Przechodzi pomiędzy palcem wskazującym i środkowym, a następnie przebiega do krawędzi dłoni. Zarówno jej kształt jak i długość mogą wskazywać na różne typy osobowości.

Długa i prosta linia

Jeśli linia biegnie przez całą dłoń i jest prosta, to oznacza to, że jesteś bardzo racjonalną osobą. Zawsze podkreślasz znaczenie rozumu w procesie podejmowania decyzji. Obce są ci decyzje podejmowane pod wpływem emocji.

Długa, ale zakrzywiona linia

Taka linia oznacza, że jesteś napędzana marzeniami. Linia ta musi kierować się w kierunku palców. Oznacza to, że jesteś osobą bardzo wesołą i pogodną. Uparcie dążysz za swoimi pragnieniami i nie spoczniesz, póki ich nie zrealizujesz.

Krótka i prosta linia

Jesteś osobą, która ceni sobie przestrzeń i wolność. Nie jesteś osobą wylewną w słowach, odzywasz się wtedy, gdy masz coś do powiedzenia.

Krótka, ale zakrzywiona linia

Krótka linia, która zakrzywia się w kierunku środkowego palca, oznacza, że jesteś trochę zamkniętą osobą.  To czyni z ciebie trochę samotnika i trochę domatora. Nie lubisz dużych zgromadzeń ludzi, preferujesz bardziej kameralne klimaty.

Przecięta linia

Jeśli linia jest przecięta na dwie części, oznacza to, że jesteś osobą zdolną do poświęceń. Potrafisz zignorować swoje własne emocje, by pomóc komuś innemu.

Linia życia

Jest to chyba najbardziej znana linia. Zaczyna się od kciuka. Często mówimy, że oznacza to jak długo będziemy żyć. W rzeczywistości jest to bardziej skomplikowane. Na jej podstawie możemy jednak dość szybko wytypować swój charakter. U mnie linia ta jest bardzo długa i się praktycznie poza obrys dłoni.

Długa linia

Linia życia w rzeczywistości oznacza, jak jesteś postrzegany jako osoba stabilna emocjonalnie. Jeśli jest ona długa, to oznacza, że jesteś osobą odbieraną, jako bardzo stabilną w emocjach. U mnie to się potwierdza, potrafię trzymać emocje na wodzy. Wszyscy się czasem dziwią, jak mogę tak spokojnie do tego podchodzić. 

Krótka linia

Jeśli kończy się ona mniej więcej na środku dłoni, to oznacza, że jesteś osobą, która w sytuacjach emocjonalnych lubi „być czymś zajęta”. Potrafisz radzić sobie z problemami, ale potrzebujesz czegoś, co odwróci Twoja uwagę, jakiegoś zajęcia np. pracy.

Mało widoczna

Gdy linia życia jest mało widoczna, to jesteś osobą, która lubi spokojne życie i nie szuka w nich przygód. Jesteś osobą stabilną, ale też potrzebującą stabilizacji w życiu.

Przerwania linia

Każda przerwa oznacza jakieś traumatyczne przeżycie w Twoim życiu, które było bądź jeszcze nadejdzie. Może ono znacząco wpłynąć na to, jakie decyzji podejmiesz w przyszłości.

Podwójna linia

Jeśli linia rozdwaja się lub blisko niej prowadzona jest druga linia, pomocnicza oznacza to, że jesteś osobą bardzo pewną siebie. Masz również wokół osoby, które tę pewność siebie budują i wspierają Cię na każdym kroku.

I jak, sprawdziło się coś u Was? Jeśli tak udostępnijcie ten artykuł, a będzie mi bardzo miło.

Podobne artykuły