Jeśli zbierasz jeszcze naklejki na słodziaki to pamiętaj o tym bo możesz je stracić!

Lifestyle Data publikacji: 11 listopada 2018

Zbierasz naklejki na słodziaki? Akcja powoli dobiega końca i warto pamiętać o kilku rzeczach aby nie stracić nazbieranych naklejek. Po pierwsze warto zaznajomić się z regulaminem całej akcji. Dowiemy się z niego, że akcja trwa do 2 grudnia, jednak nie dłużej niż do wyczerpania zapasów Słodziaków. Co ważniejsze, punkty zbierać można do 18 listopada czyli jeszcze tydzień. Naklejki można wykorzystać do 2 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Pamiętaj jednak o tym, że naklejki ważne są tylko wtedy gdy naklejone są na karcie kolekcjonerskiej. Nawet jeśli okaże się, że masz wystarczająco naklejek, a nie masz karty, na którą możesz je nakleić to nie będziesz mogła ich wykorzystać. Skoro punkty można zbierać i przekazywać do dnia 18.11.2018 r. to już po tym dniu w sklepach może zabraknąć kart kolekcjonerskich lub zostaną one wycofane. Dlatego warto wcześniej wziąć sobie taką kartę na zapas.

Pamiętaj o tym, że naklejki zgromadzone na karcie możesz wykorzystać do dnia 2.12.2018 r. lub do dnia wyczerpania zapasów. Oznacza to, że maskotki czy książki mogą skończyć się wcześniej i po prostu nie będziesz mogła w takiej stacji wymienić już naklejek na nagrodę. Informacja o całościowym wyczerpaniu Słodziaków lub Ksiażek będzie na stronie gangslodziakow.pl. Informacje o tym, że skończyły się one już w jakimś konkretnym sklepie uzyskamy na miejscu.

Podobne artykuły