Reklamówki na rolce – niezbędne wyposażenie każdego sklepu

Porady Data publikacji: 23 marca 2023

Pracownicy sklepów każdego dnia używają różnych opakowań. Najlepsze rozwiązania są trwałe, bezpieczne i pozwalają zarówno na transportowanie, jak i przechowywanie produktów. Dlaczego warto zdecydować się na reklamówki na rolce?

Reklamówka zrywka – właściwości

Reklamówka na rolce to po prostu inne reklamówka zrywka zamieszczone na specjalnej rolce, która ułatwia użytkowanie, czyli pobieranie kolejnych zrywek. Takie torebki są wykonane z folii. Charakteryzuje je niewielki rozmiar oraz całkowita przezroczystość. Torebki tego rodzaju są wykonane z folii HDPE. Jest ona bardzo wytrzymała i trwała, ponieważ posiada większą gęstość od torebek wykonanych z innych materiałów, które są popularne. Reklamówki Z HDPE mają wiele cennych właściwości – są odporne na wilgoć, uszkodzenia mechaniczne, a nawet niektóre substancje chemiczne. Jednorazowe foliówki na rolce mają bardzo szerokie zastosowanie – nikogo więc nie powinno dziwić, że są one cenione w wielu różnych branżach. Jednak przede wszystkim można je znaleźć w sklepach oraz w domach prywatnych, gdzie bardzo często się przydają. Przeciętny klient może się na nie natknąć przede wszystkim w sklepach spożywczych oraz dużych sklepach wielobranżowych. Torebki foliowe wykorzystuje się również na targach, w marketach oraz innych punktach, gdzie można zakupić bardzo różne artykuły. Reklamówka jednorazowe z folii HDPE jest poręczna i wygodna, a przy tym trwała oraz tania. Jednak największą jej zaletą jest to, że dzięki temu, że jest zamontowana na rolce, pozwala na szybki dostęp do kolejnych zrywek. Dzięki wielu zaletom, zrywki na stałe zagościły do takich miejsc jak sklepy, restauracje, zakłady pracy, ale i domy mieszkalne. Kupując reklamówki na rolce należy zwrócić uwagę na to, aby nie tylko były wygodne w użytkowaniu i tanie, ale aby również spełniały swoją rolę. Wysokiej jakości zrywki można znaleźć na: https://sklep.ekspertpoludnie.pl/reklamowki-na-rolce.

Jakie zastosowanie mają reklamówki na rolce?

Reklamówka na rolce jest stosowana głównie w sklepach oraz marketach wielobranżowych i w takich miejscach jak stoiska z owocami, warzywami, pieczywem bądź mięsem. Reklamówka jednorazowa jest stosowana także każdego dnia w branży gastronomicznej. Używa się ich do pakowania niewielkich artykułów. Takie reklamówki wykorzystuje się również do pakowania drobnych przedmiotów przemysłowych, takich jak nici czy śrubki. Większość punktów sprzedaży nie jest dziś w stanie obejść się przez takich rozwiązań. Zrywki na rolce sprawdzają się nie tylko w sklepach czy w punktach gastronomicznych, ale i w domach prywatnych. Rolka pozwala na przechowywanie sporej ilości foliówek na niewielkiej przestrzeni, a jednocześnie ułatwia odrywanie kolejnych torebek, co zapewnia szybkie działanie. Takie rolki z foliówkami umieszcza się w szufladach w domu, a w sklepach na specjalnych stojakach, które ułatwiają pobieranie kolejnych zrywek zarówno pracownikom, jak i klientom.

Gdzie kupować zrywki na rolce?

Reklamówki na rolce najlepiej kupować w hurtowniach opakowań, takich jak ekspertpoludnie.pl. Właściciele sklepów powinni zaopatrywać się w wysokiej jakości produkty, które na co dzień wspomogą nieco pracę sprzedawców i ułatwią zakupy klientom. Tylko w takim miejscu jak hurtownia można mieć pewność, że się znajdzie tanie, ale bardzo trwałe opakowania.

Podobne artykuły