Pij ten napój przed pójściem spać i zobacz jak będzie się zmieniała Twoja figura

Zdrowie Data publikacji: 17 sierpnia 2018

Chcesz schudnąć, ale nie masz czasu ani ochoty na ćwiczenia? Zmień swoje nawyki żywieniowe, odstaw cukier, słodycze i tłuste produkty, a przed snem zacznij pić ten napój, który przyśpieszy spalanie tłuszczu. Zobaczysz jak zacznie się zmieniać Twoje ciało! Uwaga, systematyczność i cierpliwość wymagane :)

Składniki

  • 1 zielony ogórek
  • pęczek pietruszki lub kolendry
  • 1 łyżeczka soku z cytryny
  • 1 łyżeczka startego imbiru
  • pół szklanki wody

Aby przygotować napój wystarczy wrzucić wszystkie składniki po umyciu do blendera. Napój ten pijemy przed snem codziennie przez pieć dni z rzędu. Jeśli chcesz dłużej stosować terapię robimy sobie pięć dni przerwy i znów możemy zacząć pić ten napój. Zawsze powinien być przygotowany świeży!

Źródło artykułu: http://lolmania.eu/pila-ten-napoj-5-dni-z-rzedu-przed-pojsciem-spac-niesamowite-jak-zmienil-sie-jej-brzuch/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły