15 czerwca 2018

Pij ten napój codziennie i obserwuj jak obwód brzucha maleje

Zacznij pić ten prosty w przygotowaniu napój, który oczyści Twój organizm z toksyn, dostawczy organizmowi niezbędnych witamin oraz minerałów i przyśpieszy metabolizm. Dzięki niemu zwiększysz skuteczność swojego odchudzania i jeszcze szybciej będziesz spalać tkankę tłuszczową.

W skład naszego napoju wchodzą cytryny, które są bogate w witaminę C i przeciwutleniacze. Nie tylko poprawiają funkcje wątroby, ale także przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Cynamon to znana wszystkim osobom na diecie przyprawa, która ułatwia odchudzanie. O dobrych dla zdrowia właściwościach miodu można rozpisywać się tysiącami wierszy, tutaj nie tylko polepszy smak napoju, ale również przysłuży się naszej diecie. Do tego znany wszystkim imbir, który pomaga usuwać nadmiar wody zatrzymanej w organizmie oraz ma wiele innych cennych dla nas właściwości.

Składniki

  • szklanka wody
  • 1 łyżeczka cynamonu
  • sok z 1/2 cytryny
  • 1 łyżeczka miodu
  • kawałek startego imbiru

Przygotowanie jest proste, wodę zagotuj i gdy zacznie wrzeć wrzuć do niej imbir i cynamon. Powstanie woda imbirowa, wystarczy gotować go na małym ogniu przez 10 minut. Odlewamy wodę i po ostudzeniu dodajemy resztę składników. Wypijamy rano na pół godziny przed śniadaniem, a w ciągu dnia stosujemy swoją normalną dietę i aktywność fizyczną.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.