Ten napój pozwala pozbyć się 2kg wody w 2 dni!

Zdrowie Data publikacji: 19 grudnia 2018

Zatrzymanie wody w organizmie sprawia, że komórki naszego ciała puchną. Wyglądamy wtedy grubiej. Twarz staje się bardziej napuchnięta, tak jak kończyny. Możemy poczuć to po tym, że obrączka robi się za mała lub pasek od zegarka zaczyna uciskać. Oprócz tego zatrzymanie wody sprawia, że wraz z nią w ciele pozostają toksyny, które powinny być wypłukane. Te powodują problemy z cerą, samopoczuciem oraz spowalniają metabolizm przez co jeszcze bardziej tyjemy.

Zatrzymanie wody w organizmie

Zatrzymanie wody w organizmie jest czymś normalnym i spotyka większość z nas. Nie oznacza to jednak, że jest to coś na co powinniśmy się godzić. Najczęściej spowodowane jest to złą dietą, która bogata jest w sód i alkohol. Mocno solone produkty powodują zatrzymanie wody, tak samo jak picie wyskokowych napojów. Do tego większość z nas pije niewystarczającą ilość wody w ciągu dnia. Dodatkowo kobiety mogą mieć problem z retencją wody wynikający ze zmian hormonalnych, dzieje się tak co miesiąc podczas okresu.

Napój usuwający nadmiar wody z organizmu

Dzisiaj przedstawimy Wam przepis na napój, który pomaga usunąć nadmiar wody. To pozwala schudnąć bardzo szybko w krótkim czasie przez usunięcie nagromadzonych płynów. Pamiętajcie jednak, że nie jest to tłuszcz, a wodę można nabrać znowu jeśli będziemy źle się odżywiać. Nie stosujcie tej kuracji również zbyt długo. Oprócz tego podczas kuracji cały czas pij duża ilość wody, to nie tylko pomoże, ale też ochroni Was przed odwodnieniem.

Składniki

  • garść świeżej pietruszki
  • sok z jednej cytryny
  • pół szklanki wody

Przygotowanie

  1. Pietruszkę umyj i wrzuć do blendera
  2. Dodaj do niej sok z jednej cytryny i 1/2 szklanki wody
  3. Zbledniej i wypij mieszankę przed śniadaniem

Kurację można stosować nie dłużej niż 5 dni pod rząd. Jeśli chcecie skorzystać z niej ponownie należy zrobić sobie dwa tygodnie przerwy. Mikstura ta też wspomaga odchudzanie. Połącz to z dietą, a osiągniesz bardzo dobre wyniki.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły