Pij szklankę tego napoju dziennie, a już po 10 dniach zobaczysz, że Twój brzuch robi się szczuplejszy

Zdrowie Data publikacji: 22 maja 2017

Tłuszcz na brzuchu jest bardzo ciekawym zjawiskiem. Zbiera się bardzo łatwo, ale jednocześnie dosyć łatwo jest go się pozbyć nawet bez męczących ćwiczeń czy ostrych diet. Oczywiście pamiętaj by podczas trwania kuracji stosować dietę zrównoważoną wzbogaconą o warzywa i owoce, a ograniczającą tłuszcze i czerwone mięso.

Mieszanka, którą będziemy pić przez najbliższe 10 dni poprawia trawienie, oczyszcza organizm z toksyn i przyśpiesza metabolizm. Napój również alkalizuje Twoje ciało i pomaga w rozkładaniu cząsteczek tłuszczu. Oprócz tego ma wiele innych korzystnych dla zdrowia właściwości np. obniża ciśnienie i dba o nasze serce, stymuluje produkcję insuliny i nawet poprawia odporność. Składa się on jedynie z naturalnych składników.

Składniki

  • 1 łyżeczka cynamonu
  • 2 łyżeczki organicznego miodu
  • szklanka wody

Stosowanie

Wodę doprowadzamy do wrzenia i dodajemy cynamon. Gotujemy ją jeszcze przez 5 minut. Zdejmujmy wodę z ognia i teraz musimy poczekać aż wystygnie zanim dodamy miód. Jeśli zrobilibyśmy to wcześniej miód straciłby swoje genialne właściwości.

Stosowanie jest bardzo proste, pijemy szklankę tego napoju tuż przed śniadaniem. Ważne jest to aby robić to rano i na pusty żołądek. Ale pamiętajcie, że po wypiciu napoju nie później niż 30 minut powinniśmy zjeść śniadanie. Jeśli nie będziecie nic jeść nie pijcie go.

Źródło artykułu: http://dreviral.com/2017/05/drink-one-glass-daily-belly-fat-will-disappear-10-days/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły