Owinęła nogę kapustą. Zobacz dlaczego, a zrobisz tak jak ona.

Kategoria: Zdrowie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2017-09-04

Kapusty jako remedium na wiele problemów używały już nasze babcie. Kobiety w ciąży do dzisiaj robią okłady z kapusty na zapalenie piersi. Kolejnym ze sposobów, który może Ci się przydać jest owinięcie kapustą nogi, dlaczego?

Kapusta jest źródłem istotnych składników odżywczych, antyoksydantów i aminokwasów. Badania University of North Carolina wskazują, że ma również właściwości przeciwnowotworowe. Skutecznie również działa w zwalczaniu bólu i zapaleń stawów. Dlatego przyda nam się do walki z bólem nóg.

Czego potrzebujemy

  • kapusta
  • folia aluminiowa
  • wałek
  • folia aluminiowa
  • folia lub bandaż

Stosowanie

Kilka liści kapusty umyj i osusz. Następnie rozwałkuj je i zawiń w folię aluminiową i podgrzej przez chwilę w piekarniku. Następnie liście (nie gorące aby się nie oparzyć) nałóż na skórę i zawiń bandażem aby nie spadły. Zostawiamy je tak przez godzinę.

Efekty w postaci zmniejszonego bólu nóg zauważysz następnego dnia. Kurację możesz powtarzać, jeśli jednak problem jest długotrwały nie unikaj kontaktu z lekarzem.

Źródło artykułu: http://en.newsner.com/wrap-your-leg-in-cabbage-for-1-hour-can-help-with-joint-pain/about/life-haks,tricks

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły