Nasączyła wacik alkoholem i włożyła do pępka. Zobacz jakiego problemu się pozbyła!

Zdrowie Data publikacji: 2017-05-11

Zastanawiacie się jaki sens ma włożenie nasączonego alkoholem wacika do pępka? Chętnie Wam to wyjaśnimy bo jest to ciekawe rozwiązanie problemu, z którym może spotkać się wiele z Was.

Sposób nie jest nowy. Znały go już nasze babcie bo wtedy rozwiązanie wielu problemów było dużo trudniejsze i nie można było po prostu pójść do apteki. Pamiętaj tylko aby alkohol nie był zbyt mocny, max 50% więc idealnie nada się do tego wódka. Najlepiej też jest zrobić to na noc i zakleić pępek plasterkiem, a wacik pozostawić wewnątrz. Zobaczcie na co to pomaga!

Bóle menstruacyjne

Wywołane są przez skurcze mięśni. Każda kobieta przechodzi je inaczej, jedna bardziej dotkliwie, drugie mniej. Ta metoda pozwala je zmniejszyć lub wyeliminować.

Sposób na przeziębienia

To wydaje się nieprawdopodobne, ale faktycznie pozwala to szybciej uporać się z przeziębieniem i złagodzić jego skutki.

Bóle brzucha

Pozwala to też walczyć z bólami brzucha, które nie mają podłoży menstruacyjnych. Można wtedy nasypać na niego również trochę soli. Zapytaj o to swojego lekarza, jeśli jest ze starszego pokolenia, na pewno zna tę metodę.

Źródło artykułu: http://www.beextrahealthy.com/you-will-not-believe-putting-this-in-the-belly-button-to-help-you-with-many-pains/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły