Zacznij codziennie pić ten napój i spal tłuszcz z brzucha

Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Można zrobić to bez dużych nakładów pracy. Początkowe efekty są bardzo szybkie. Wystarczy, że ograniczysz w swojej diecie cukier, smażone jedzenie oraz gotowe produkty. Do tego zacznij pić ten napój i bardzo szybko zobaczysz jak kilogramy zaczynają uciekać. Nawet kilka tygodniowo!

Napój przyśpieszający spalanie tłuszczu z brzucha

Odchudzanie nie jest niczym trudnym, najważniejsza jest tutaj wytrwałość. Zmień swoje nawyki żywieniowe i wspomóż się suplementem, który przyśpiesza przemianę materii, a bardzo szybko osiągniesz wyniki. Pierwsze kilogramy znikają w ekspresowym tempie. Nasz organizm bardzo szybko przestawia się na utratę kilogramów gdy odpowiednio go pokierujemy. Część z tej nadmiarowej wagi to też po prostu woda. Stosując ten napój będziesz tracić tkankę tłuszczową i nadmiar wody mniej więcej w proporcjach 50:50. Pamiętaj o tym, że woda bardzo szybko może wrócić. Możesz jednak temu zapobiec. Wystarczy, że zaczniesz pić półtora litra wody dziennie oraz ograniczysz ilość spożywanej soli i alkoholu. To dwie główne rzeczy, które powodują zatrzymanie wody w organizmie.

Składniki

  • 1 cytryna
  • 2l wody
  • 1 ogórek
  • kilka liści mięty
  • kawałek imbiru

Przygotowanie

  1. Przygotuj sobie karafkę na wodę.
  2. Cytrynę umyj i pokrój w plasterki, a następnie wrzuć do naczynia.
  3. Ogórek również umyj, ale nie obieraj ze skórki. Pokrój w plasterki i dorzuć do cytryny.
  4. 2.5 cm korzenia imbiru obierz i zetrzyj na tarcie, dodaj do karafki i wrzuć kilka listków mięty – najlepiej pieprzowej.
  5. Teraz wszystko zalej wodą i włóż do lodówki. Mikstura będzie gotowa na następny dzień.

Wypij cały napój w ciągu dnia, ale nie na raz. Pij go po szklance mniej więcej co 2h lub gdy tylko poczujesz pragnienie. W ciągu dnia przygotuj sobie porcję na kolejny dzień. Codziennie rano po toalecie zważ się, aby obserwować efekty. Pamiętaj by warunki ważenia się były zawsze takie same.