Zacznij codziennie pić ten napój i spal tłuszcz z brzucha

Zdrowie Data publikacji: 13 marca 2019

Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Można zrobić to bez dużych nakładów pracy. Początkowe efekty są bardzo szybkie. Wystarczy, że ograniczysz w swojej diecie cukier, smażone jedzenie oraz gotowe produkty. Do tego zacznij pić ten napój i bardzo szybko zobaczysz jak kilogramy zaczynają uciekać. Nawet kilka tygodniowo!

Napój przyśpieszający spalanie tłuszczu z brzucha

Odchudzanie nie jest niczym trudnym, najważniejsza jest tutaj wytrwałość. Zmień swoje nawyki żywieniowe i wspomóż się suplementem, który przyśpiesza przemianę materii, a bardzo szybko osiągniesz wyniki. Pierwsze kilogramy znikają w ekspresowym tempie. Nasz organizm bardzo szybko przestawia się na utratę kilogramów gdy odpowiednio go pokierujemy. Część z tej nadmiarowej wagi to też po prostu woda. Stosując ten napój będziesz tracić tkankę tłuszczową i nadmiar wody mniej więcej w proporcjach 50:50. Pamiętaj o tym, że woda bardzo szybko może wrócić. Możesz jednak temu zapobiec. Wystarczy, że zaczniesz pić półtora litra wody dziennie oraz ograniczysz ilość spożywanej soli i alkoholu. To dwie główne rzeczy, które powodują zatrzymanie wody w organizmie.

Składniki

  • 1 cytryna
  • 2l wody
  • 1 ogórek
  • kilka liści mięty
  • kawałek imbiru

Przygotowanie

  1. Przygotuj sobie karafkę na wodę.
  2. Cytrynę umyj i pokrój w plasterki, a następnie wrzuć do naczynia.
  3. Ogórek również umyj, ale nie obieraj ze skórki. Pokrój w plasterki i dorzuć do cytryny.
  4. 2.5 cm korzenia imbiru obierz i zetrzyj na tarcie, dodaj do karafki i wrzuć kilka listków mięty – najlepiej pieprzowej.
  5. Teraz wszystko zalej wodą i włóż do lodówki. Mikstura będzie gotowa na następny dzień.

Wypij cały napój w ciągu dnia, ale nie na raz. Pij go po szklance mniej więcej co 2h lub gdy tylko poczujesz pragnienie. W ciągu dnia przygotuj sobie porcję na kolejny dzień. Codziennie rano po toalecie zważ się, aby obserwować efekty. Pamiętaj by warunki ważenia się były zawsze takie same.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły