Zobacz co jeść żeby włosy były piękne i mocne

Zdrowie Data publikacji: 01 grudnia 2018

Chcesz by Twoje włosy były mocne i zdrowe oraz rosły szybciej? Jedz produkty, które zawierają witaminy oraz pierwiastki, które dla naszych włosów są bezcenne. Nasze włosy potrzebują białka i aminokwasów, jeśli mają być zdrowe. Do tego bardzo dobre są dla nich witaminy z grupy B, witamina A, C oraz E. Warto również pamiętać o witaminie H czyli biotynie. Do tego cenne będą minerały takie jak siarka, cynk, miedź, krzem czy żelazo. To wszystko znajdziemy w produktach spożywczych.

Co jeść by mieć piękne i zdrowe włosy

Dzisiaj przedstawimy Ci kilkanaście takich produktów, które zawierają potrzebne włosom składniki, aby mogły rosnąć piękne i zdrowe. Koniecznie wprowadź je do swojej diety. Staraj się by jakiś z nich codziennie znalazł się w Twoim menu.

 1. Kasza jaglana
 2. Jajka
 3. Płatki owsiane
 4. Pestki dyni
 5. Orzechy ziemne
 6. Brokuły
 7. Szpinak
 8. Papryka
 9. Pomidor
 10. Migdały
 11. Tłuste ryby
 12. Kasza gryczana
 13. Orzechy nerkowca
 14. Orzechy włoskie
 15. Orzechy laskowe
 16. Kalafior

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły