Zobacz jak wykorzystać ziemniaki aby poprawić swoje zdrowie

Zdrowie Data publikacji: 09 marca 2017

Czy wiesz, że ziemniaka możesz wykorzystać nie tylko do obiadu? Ma on kilka właściwości, które możesz wykorzystać aby poprawić swoje zdrowie.

Ukąszenia owadów

Gdy ukąsi ciebie komar lub inny owad to przyłóż w to miejsce ziemniaka. Musi być przekrojony, tak by do ukąszenia dotarły soki z ziemniaka. Dzięki temu wyeliminujesz swędzenie i opuchliznę.

Maseczka na oczy

Jeśli masz zmęczone i podkrążone oczy to przyłóż na nie ziemniaki. Zrób sobie taką maseczkę na 10-15 minut, a następnie zmyj twarz letnią wodą. To nie muszą być zawsze ogórki :)

Trądzik i blizny

Jeśli chcesz pozbyć się problemów z trądzikiem i bliznami to rób sobie okłady z plasterków ziemniaka. Powtarzaj zabieg codziennie, a po pewnym czasie zauważysz zmianę.

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły