Najnowszy hit spalający tłuszcz. Nawet 10kg w miesiąc!

Zdrowie Data publikacji: 27 czerwca 2017

Nie myśl, że sam napój wystarczy aby schudnąć. Oczywiście do tego będzie potrzebna dieta, ale ten specyfik medycyny naturalnej sprawi, że schudniesz szybciej i osiągniesz genialne efekty.

Cytryna stosowana jest przy leczeniu wielu schorzeń. Do tego wykorzystamy nasiona chia, które są znanym składnikiem diet odchudzających. Te dwa potężne naturalne składniki pomogą Ci osiągnąć wymarzone efekty odchudzania. Nawet 10kg w miesiąc!

Składniki

  • 5 g nasion chia
  • 1 i ½ szklanki wody (300 ml)
  • 1 cytryna

Przygotowanie

Zaczynamy od namoczenia nasion chia w wodzie przez przynajmniej godzinę. Gdy nasiąkną wodą będą wyglądać jak żelowe kulki. Następnie do blendera wlewamy nasiona i dodajemy świeży sok z cytryny. Blendujemy i nasz specyfik jest gotowy. Napój spożywamy codziennie rano najlepiej jeszcze przed śniadaniem.

Dlaczego to działa?

Cytryny zawierają wiele witamin (B,C,P) oraz minerałów takich jak potas, fosfor, sód, fluor, magnez, żelazo i wapń. Ma również duże właściwości oczyszczające organizm oraz ma mało kalorii. Jest to owoc bogaty w błonnik.

Chia natomiast są silnym naturalnym przeciwutleniaczem. Mają duża zwartość włókien, wapnia, białka i kwasów tłuszczowych omega-3. Dają poczucie sytości i obniżają poziom cukru we krwi.

Źródło artykułu: http://energyhealthyfood.com/2017/06/25/biggest-fat-burn-recipe-time-front-can-lose-40-pound-1-month/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły