Najlepsze pomysły na prezent dla biznesmena

Porady Data publikacji: 26 listopada 2020

Garść szyku, szczypta elegancji i duża doza funkcjonalności – kiedy uda nam się połączyć te trzy składniki, otrzymamy przepis na prezent idealny. Oto kilka pomysłów na gustowne upominki dla zabieganych biznesmenów.

Wygodny fotel w stylu skandynawskim

Styl skandynawski to fuzja elegancji, minimalizmu, stylowości. I w takim tonie stworzone są właśnie skandynawskie fotele. Pozwalają na chwilę odpoczynku i wytchnienia, a wszystko podane jest w gustownej formie. Wygodny fotel dla biznesmena, który można postawić w gabinecie znaleźć można w sklepie moremadam.pl, w którym we wszystkie produkty tchnięto ducha Skandynawii. Warto zatem zerknąć do jego asortymentu w poszukiwaniu wysokiej jakości podarunku. 

Eleganckie pióro lub długopis

Jednym z codziennych obowiązków człowieka biznesu jest codzienne składanie podpisów na różnego rodzaju dokumentacji. Zajęcie to nie należy do szczególnie fascynujących, a ilość umów czy faktur wymagających odręcznego podpisu, bywa ogromna. Sprezentowanie eleganckiego długopisu] lub wiecznego pióra to świetny pomysł, który może sprawić, że zadanie to będzie nieco przyjemniejsze. Ponadto zawieranie ważnych kontraktów z pewnością będzie lepiej prezentować się, kiedy w dłoni biznesmena, zamiast kawałka jakże nie ekologicznego plastiku, niczym średniowieczny oręż błyśnie grawerowane pióro bądź świetnej jakości długopis. 

Wieszaki na odzież w stylu skandynawskim

Ponownie styl skandynawski wygrywa jeśli chodzi o takie przydatne akcesoria, jak wieszaki na odzież. Wszak każdy biznesmen ma w swojej garderobie wysokiej jakości garnitury, koszule, krawaty. Do zgranego duetu potrzebne są jeszcze dobrej jakości, oryginalne, solidne wieszaki, które można powiesić w szafie czy zabrać ze sobą w podróż służbową. Dzięki nim przechowywanie najważniejszych dla biznesmena elementów garderoby jest o wiele prostsze i wygodniejsze.  

Gustowny i poręczny terminarz

Terminarz to absolutne must have dla każdego biznesmena. Planowanie spotkań i ważnych dla firmy dat i wydarzeń to niezbędny element biznesowej codzienności, do którego okiełznania przyda się ładnie oprawiony, wygodny kalendarz, np. w formie książkowej. Można w nim zapisać zbliżające się deadline’y, godziny spotkań, a także ważne do przekazania informacje i notatki. 

Oryginalne spinki do mankietów

Zdania na temat tego, czy bardziej błyszczy pierścionek z drogim kamieniem czy oczy obdarowanej nim kobiety, są podzielone. Jednak w przypadku mężczyzn prezent tego typu nie zawsze trafia w gust, dlatego równie wyszukanym i zarazem bezpieczniejszym pomysłem na prezent będą spinki do mankietów. Stanowią szykowny dodatek do męskich koszul, a ponadto dostępne są w wielu wariantach: od standardowych spinek prostokątnych i kwadratowych, po stylizowane, wymyślne motywy związane z przeróżnymi dziedzinami i pasjami. Zapalony jeździec z pewnością ucieszy się ze spinek w kształcie końskich podkówek, a żeglarz – kotwic.

Zegarek

Czas w codzienności zabieganego biznesmena odgrywa niezwykle istotną rolę – nie tylko wyznacza godziny następnych spotkań, ale także przypomina mu, jak bardzo jest spóźniony na kolejne. Aby czas był pod stałą kontrolą, bardzo przydatnym, a zarazem niezwykle gustownym prezentem, będzie zegarek. Asortyment i przedział cenowy zegarków jest niezwykle szeroki i zróżnicowany, dzięki czemu mamy możliwość dobrania tego typu prezentu ściśle pasującego do gustu i upodobań osoby, która ma go otrzymać. 

Podobne artykuły