Na ilu urządzeniach jednocześnie można zalogować się na WhatsApp?

Kategoria: Technologie
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2023-04-25

WhatsApp to popularna aplikacja do komunikacji, która umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, głosowych, obrazów, filmów oraz dokumentów między użytkownikami. Aplikacja działa na różnych platformach, takich jak Android, iOS, Windows Phone i inne.

Na ilu urządzeniach można logować się na WhatsApp?

Z komunikatora WhatsApp można korzystać jednocześnie na kilku urządzeniach. Możemy więc na przykład, mieć go na swoim telefonie i komputerze. Dzięki temu nie musimy podczas pracy podnosić telefonu, aby zobaczyć wiadomości i odpisać na nie. Zajmuje nam to więc mniej czasu i jest wygodniejsze.

Dziś Mark Zuckerberg, właściciel firmy Meta, a zarazem komunikatora WhatsApp poinformował na Facebooku, że od dzisiaj możemy logować się na to samo konto WhatsApp na maksymalnie czterech telefonach.

Oznacza to, że możemy jednocześnie korzystać z tego samego komunikatora na maksymalnie czterech różnych urządzeniach. Jeśli codziennie korzystasz z kilku urządzeń np. telefon, tablet, komputer, to takie rozwiązanie może być bardzo przydatne. Wówczas jeszcze w rezerwie pozostaje nam jeszcze jedno urządzenie, na które możemy się zalogować.

Podobne artykuły