Na ilu urządzeniach jednocześnie można zalogować się na WhatsApp?

Technologie Data publikacji: 25 kwietnia 2023

WhatsApp to popularna aplikacja do komunikacji, która umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych, głosowych, obrazów, filmów oraz dokumentów między użytkownikami. Aplikacja działa na różnych platformach, takich jak Android, iOS, Windows Phone i inne.

Na ilu urządzeniach można logować się na WhatsApp?

Z komunikatora WhatsApp można korzystać jednocześnie na kilku urządzeniach. Możemy więc na przykład, mieć go na swoim telefonie i komputerze. Dzięki temu nie musimy podczas pracy podnosić telefonu, aby zobaczyć wiadomości i odpisać na nie. Zajmuje nam to więc mniej czasu i jest wygodniejsze.

Dziś Mark Zuckerberg, właściciel firmy Meta, a zarazem komunikatora WhatsApp poinformował na Facebooku, że od dzisiaj możemy logować się na to samo konto WhatsApp na maksymalnie czterech telefonach.

Oznacza to, że możemy jednocześnie korzystać z tego samego komunikatora na maksymalnie czterech różnych urządzeniach. Jeśli codziennie korzystasz z kilku urządzeń np. telefon, tablet, komputer, to takie rozwiązanie może być bardzo przydatne. Wówczas jeszcze w rezerwie pozostaje nam jeszcze jedno urządzenie, na które możemy się zalogować.

Podobne artykuły