Mundial 2018 – gdzie oglądać mecze za darmo w Internecie

Technologie Data publikacji: 13 czerwca 2018

Mundial 2018 to kolejna doskonała okazja do kibicowania. Nie każdy jednak może być w tym czasie przed telewizorem. Gdzie w Internecie za darmo obejrzeć mecze z Mundial 2018? Oczywiście jest taka możliwość i my Was o tym poinformujemy.

Mundial 2018 to doskonała okazja dla fanów piłki nożnej. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rozpoczęły się 14 czerwca. Pierwszy mecz zagrają gospodarze, czyli Rosja z Arabią Saudyjksą. Finał Mistrzostw odbędzie się 15 lipca. Jednak to co najbardziej wszystkich interesuje to oczywiście mecze, w których udział weźmie Polska. pierwszy mecz zagramy 19 czerwca z Senegalem. Następne spotkanie odbędzie się 24 czerwca z Kolumbią oraz 28 czerwca z Japonią. Mecze te zadecydują czy wyjdziemy z grupy H, w której oczywiście znajduje się Senegal, Kolumbia oraz Japonia.

Niestety nie każdy ma możliwość ten czas spędzić przed telewizorem. Tym bardziej, że mecze Polski odbędą się dość wcześnie. Pierwszy mecz z Senegalem zagramy 19 czerwca o godzinie 17:00. Następnie w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20:00 z Kolumbią oraz 28 czerwca o godzinie 16:00 z Japonią. Trzeba przyznać, że godziny te są wczesne i wielu z nas będzie jeszcze w drodze lub pracy. Dlatego jedyną możliwością może być obejrzenie meczu przez Internet, a najlepiej aby zrobić to za darmo.

Gdzie za darmo w Internecie obejrzeć mecze na Mundial 2018

Warto zaznaczyć, że wszelkie prawa do transmisji meczy wykupiło TVP. Dlatego wszystkie 64 mecze będzie można obejrzeć właśnie na kanałach TVP, a na czas Mistrzostw kanał TVP Sport będzie dla wszystkich dostępny za darmo.

Jednak to co jest najważniejsze, to to, że wszystkie mecze Mundialu 2018 za darmo w Internecie można obejrzeć na platformie sport.tvp.pl. Niestety żaden inny serwis nie ma prawa na legalną transmisję, dlatego jeśli mecze chcecie obejrzeć legalnie, to możecie zrobić to jedynie na stronie TVP Sport. Oczywiście na pewno znajdziemy w sieci telewizje Internetowe, które będą udostępniały streaming meczów, jednak należy pamiętać, że nie będzie to legalne działanie.

Po wejściu na stronę sport.tvp.pl z prawej strony znajdziemy zakładkę TRANSMISJE. Tam możemy znaleźć aktualnie odbywające się transmisje sportowe, oraz to kiedy odbędą się kolejne.

Mecze Mundial 2018 za darmo – Aplikacja

Najwygodniejszym sposobem obejrzenia meczów będzie po prostu pobranie aplikacji TVP Sport na Androida (jest również wersja iOS).  Oczywiście aplikacja jest dostępna za darmo i bez problemu również bez żadnych opłat będziemy mogli obejrzeć wszystkie mecze.

Podobne artykuły