Meble sosnowe – ciekawe wzornictwo

Gadżety Data publikacji: 14 lipca 2021

Coraz więcej osób skłania się ku naturze, tym samym wybierając do domu solidne meble sosnowe, jak potrzeba to i robione na zamówienie. 

  1. Meble sosnowe od producenta
  2. Meble drewniane z litego drewna sosnowego gwarancją długoletniego użytkowania
  3. Malowanie drewna sosnowego

Meble sosnowe od producenta

Zamawiając meble sosnowe od producenta, jak choćby w firmie MebleZych, możemy liczyć, że w związku z wieloletnim doświadczeniem, zagwarantują nam najwyższą jakość oraz trwałość, która to pozwoli na korzystanie z nich wiele lat. W ofercie producenta znajdą się szafki, szafy, stoły, łóżka, krzesła, regały, komody, szafki rtv, witryny sosnowe czy coraz chętniej wybierane łóżka drewniane.

Meble drewniane z litego drewna sosnowego gwarancją długoletniego użytkowania

Chyba nie ma mebli, które by miały dłuższy czas użytkowania niż trwałe meble wykonane z drewna. Zapewniamy sobie dzięki nim ciepły klimat ogniska domowego. Sosnowe meble są nieco bardziej miękkie od gatunków drewna twardego, niemniej jednak możemy liczyć na dużą sztywność, odporność na wstrząsy oraz wysoką wytrzymałość. Drewno sosnowe jest bardziej odporne na pęcznienie i kurczenie, dzięki czemu zachowuje swój kształt na długie lata. Doświadczony producent mebli sosnowych już na wstępnym etapie przygotowywania drewna jest w stanie obrobić je w taki sposób, aby zapewnić mu maksymalną twardość oraz by można było korzystać w pełni z właściwości litego drewna. Meble są skręcane śrubami, solidność wykonania widać już na pierwszy rzut oka. Wieloletnie doświadczenie nauczyło, że tylko starannie wykonany mebel ma szanse na znalezienie kupca, który wróci po kolejny mebel. Oczywiście w ofercie znajdziemy także meble bukowe, meble brzozowe oraz meble dębowe. Bogata oferta pozwala na idealne dobranie mebli do wnętrza.

Malowanie drewna sosnowego

Naturalne surowce, w tym drewno sosnowe bardzo dobrze nadaje się do malowania na dowolny kolor. W asortymencie firmy MebleZych często pojawiają się meble w kolorze białym, a to dlatego, że biel praktycznie ze wszystkim znakomicie się komponuje. Meble białe wpasują się w styl industrialny, loftowy, w styl rustykalnym oraz nowoczesnym. Biel w domu wprowadza pozytywny nastrój, meble pomalowane na biało stają się wizualnie lżejsze, poprawiają klimat w pomieszczeniu, na bardziej radosny.

Szukając sprawdzonego producenta mebli drewnianych nie można pominąć firmy MebleZych, która to w swojej ofercie posiada meble z najwyższych gatunków drewna. Uznaniem na rynku cieszą się już ponad 20 lat. Ich szafki kuchenne, łóżka sosnowe, szafki nocne, komody sosnowe etc. sprzedawane w sklepie internetowym zachwycają swoim wyglądem oraz bardzo wysoką jakością wykonania.

Podobne artykuły