10 PRAKTYCZNYCH GADŻETÓW, które musisz mieć w swoim domu!

Gadżety Data publikacji: 03 sierpnia 2017 / Aktualizacja: 2021-02-06

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu 10 praktycznych gadżetów, które przydadzą się każdej kobiecie w jej domu :) Dotyczą one różnych sfer życia, ale każdy z nich jest w jakiś sposób genialny i po prostu je ułatwia. Zobaczcie same!

Regulator do oszczędzania wody w kuchni

Praktyczny regulator na kran kuchenny, który pomaga oszczędzać wodę. Dodatkowo giętka głowica pozwala skierować strumień wody w dowolne miejsce i wygodniej korzystać z natrysku.

Haczyki stalowe 2 SZTUKI

Możesz je powiesić aktualnie w tym miejscu, w którym ich potrzebujesz. Nie musisz ich przyklejać i jednocześnie niszczyć mebli kuchennych czy łazienkowych. Haczyki wystarczy zawiesić na drzwiczkach lub szufladach i od razu można z nich korzystać.

Nóż do krojenia tortów

Za każdym razem idealny kawałek, Wystarczy lekko ścisnąć aby bez problemu go wyjąć! Taki nóż do tortów to must have każdej Pani domu :)

Organizery do łazienki

Czas zadbać o rzeczy, które trzymamy w łazience. Oto proste organizery, które mogą Wam się przydać.

Magiczne gąbeczki

Na pewno znacie magiczne gąbeczki czyszczące, a jeśli nie to musicie koniecznie je poznać. Radzą sobie z każdymi zabrudzeniami niezależnie od powierzchni. Niezbędne w każdym domu!

Organizery na kable

Praktyczne paski na rzep, które pomogą Ci zorganizować kable i w razie potrzeby łatwo je odpinać. Są praktyczne zarówno w domu jak i w biurze.

Haczyki do organizacji torebki

Praktyczne kolorowe haczyki do torebki, które pomogą Ci przy organizacji drobiazgów np. kluczy. Zamocuj je np. na wewnętrznej kieszeni i już nigdy nie szukaj kluczy lub innych drobiazgów w swojej torebce.

Miska, z której nie można niczego wysypać

Miseczka bardzo dobrze sprawdza się w samochodzie, ale również przy każdej innej okazji. Nasyp dziecku do niej ulubionych przekąsek i miej pewność, że na pewno nie wysypie ich na tapicerkę auta czy do wózka.

Blokada drzwiczek

Dzięki tej blokadzie dziecko nie dostanie się do szafek, w których trzymasz niebezpieczne dla niego przedmioty oraz chemię domową. Świetnie sprawdza się w kuchni czy łazience.

Blokada na drzwi przed zatrzaśnięciem

Stopery do drzwi zabezpieczą Twoje dziecko przed przycięciem sobie za ich pomocą palców. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego rodzica raczkującego już dziecka. Dzięki temu żaden z domowników nie zrobi całkowicie przypadkowo dziecku krzywdy za pomocą drzwi.

Podobne artykuły