3 sierpnia 2017

10 PRAKTYCZNYCH GADŻETÓW, które musisz mieć w swoim domu!

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu 10 praktycznych gadżetów, które przydadzą się każdej kobiecie w jej domu :) Dotyczą one różnych sfer życia, ale każdy z nich jest w jakiś sposób genialny i po prostu je ułatwia. Zobaczcie same!

Regulator do oszczędzania wody w kuchni

Praktyczny regulator na kran kuchenny, który pomaga oszczędzać wodę. Dodatkowo giętka głowica pozwala skierować strumień wody w dowolne miejsce i wygodniej korzystać z natrysku.

Cena 9.99zł – LINK DO SKLEPU

Haczyki stalowe 2 SZTUKI

Możesz je powiesić aktualnie w tym miejscu, w którym ich potrzebujesz. Nie musisz ich przyklejać i jednocześnie niszczyć mebli kuchennych czy łazienkowych. Haczyki wystarczy zawiesić na drzwiczkach lub szufladach i od razu można z nich korzystać.

Cena 9.99 zł – LINK DO SKLEPU

Nóż do krojenia tortów

Za każdym razem idealny kawałek, Wystarczy lekko ścisnąć aby bez problemu go wyjąć! Taki nóż do tortów to must have każdej Pani domu :)

Cena 14.99 zł – LINK DO SKLEPU

Organizery do łazienki – biedroneczki

Gdy dziecko nie lubi myć zębów warto je czymś zachęcić. Jednym z pomysłów może być właśnie taki organizer na pasty, a mycie ząbków wraz z biedronką będzie łatwiejsze :)

Cena 13.99 zł – LINK DO SKLEPU

Magiczne gąbeczki 100 SZTUK

Na pewno znacie magiczne gąbeczki czyszczące, a jeśli nie to musicie koniecznie je poznać. Radzą sobie z każdymi zabrudzeniami niezależnie od powierzchni. Niezbędne w każdym domu!

Cena 54zł – LINK DO SKLEPU

Organizery na kable 8 SZTUK

Praktyczne paski na rzep, które pomogą Ci zorganizować kable i w razie potrzeby łatwo je odpinać. Są praktyczne zarówno w domu jak i w biurze.

Cena 6.50 zł – LINK DO SKLEPU

Haczyki do organizacji torebki 2 SZTUKI

Praktyczne kolorowe haczyki do torebki, które pomogą Ci przy organizacji drobiazgów np. kluczy. Zamocuj je np. na wewnętrznej kieszeni i już nigdy nie szukaj kluczy lub innych drobiazgów w swojej torebce.

Cena 4.99 zł – LINK DO SKLEPU

Miska, z której nie można niczego wysypać

Miseczka bardzo dobrze sprawdza się w samochodzie, ale również przy każdej innej okazji. Nasyp dziecku do niej ulubionych przekąsek i miej pewność, że na pewno nie wysypie ich na tapicerkę auta czy do wózka.

Cena 24 zł – LINK DO SKLEPU

10 SZTUK Blokada drzwiczek

Dzięki tej blokadzie dziecko nie dostanie się do szafek, w których trzymasz niebezpieczne dla niego przedmioty oraz chemię domową. Świetnie sprawdza się w kuchni czy łazience.

Cena 49.99 zł – LINK DO SKLEPU

Blokada na drzwi przed zatrzaśnięciem 4 SZTUKI

Stopery do drzwi zabezpieczą Twoje dziecko przed przycięciem sobie za ich pomocą palców. Jest to obowiązkowa pozycja dla każdego rodzica raczkującego już dziecka. Dzięki temu żaden z domowników nie zrobi całkowicie przypadkowo dziecku krzywdy za pomocą drzwi.

Cena 12 zł – LINK DO SKLEPU