Kupił stary autobus i przerobił go na mieszkanie. Zobaczcie co z tego wyszło!

Lifestyle Data publikacji: 14 czerwca 2017 / Aktualizacja: 2020-06-19

Kolejny pomysł, który pokazuje jaką moc ma DIY. Możesz zrobić coś niezwykłego z czegoś co dla innych jest złomem. Wystarczy chcieć i mieć wizję końcową swojego dzieła.

Autobus wyglądał całkiem jeszcze dobrze. Przejeździł setki tysięcy kilometrów. Trochę zjadała go rdza, ale nadal był dobrym materiałem do renowacji. Miał też dwa piętra więc był bardzo pojemny.

Naszego bohatera czekało jednak wiele pracy. Trzeba było zdemontować całe wnętrze bo przecież zamiast siedzeń w środku miała powstać mieszkanie.

Nie będziemy jednak zanudzać Was kalotechnikami z procesu tworzenia bo wszystkich nas najbardziej interesuje efekt końcowy. Zobaczcie co udało się stworzyć :)

Autobus dostał całkowicie nowe życie. Z pasażerskiego środka komunikacji stał się domem na kółkach. Całkowicie odnowionym i urządzonym bardzo praktycznie. Zyskał nowy lakier, dzięki czemu wygląda już z zewnątrz dużo lepiej. Jednak to co najważniejsze dzieje się w środku.

Po wejściu do środka zobaczymy kuchnię z jadalnią, która znajduje się na dole. Bardzo gustownie urządzona i praktycznie jak na taką małą przestrzeń.

Zajdziemy w niej wszelkie potrzebne sprzęty i miejsce na przechowywanie.

Jest również gdzie usiąść i po prostu wygodnie zjeść posiłek :) Gdy stół nie jest potrzebny można go schować w podłogę i powstaje miejsce do odpoczynku w dzień.

Na górze jest też miejsce do odpoczynku.

Znajdują się tam również 3 sypialnie dla całej rodziny.

Oczywiście nie zabraknie toalety i prysznica, ale są one jeszcze w przygotowaniu :)

Jak podoba Wam się pomysł? Możecie go obejrzeć dokładnie na wideo poniżej :)

Zobacz również: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie?

Podobne artykuły