Której z osób udzielilibyście pomocy? Wybierzcie jedną, Twój wybór wiele o Tobie mówi!

Lifestyle Data publikacji: 16 marca 2018

fot. jestpozytywnie.pl

Której osobie z obrazka byś pomogła? Wybierz tylko jedną, a następnie przeczytaj resztę artykułu. To jakiego wyboru dokonasz potrafi według psychologów wiele powiedzieć o Tobie. Zrób ten prosty test i przekonaj się czy mają racje.

1. Starsza kobieta z laską

Zdecydowałaś się pomóc staruszce? Oznacza to, że jesteś osobą, która została dobrze wychowana w młodości przez rodziców, a bardzo prawdopodobne, że przez dziadków. Masz silną moralność i tradycyjne podejście do życia. Drażni Cię chamskie zachowanie wielu osób, poniżanie innych czy prostactwo. Dlatego też nie lubisz często przebywać w miejscach publicznych gdzie jesteś narażona na tego typu osoby.

Charakteryzujesz się również dużą racjonalnością w podejmowaniu wyborów. Jeśli wystawiasz jakieś osądy są one poparte nie tylko Twoją opinią, ale również zasadami moralności i sprawiedliwości.

2. Kot

Na ulicy stoi wystraszony kotek, jemu zdecydowałaś się pomóc? Jesteś bardzo miłą i wesołą osobą. Ludzie uwielbiają przebywać w Twoim towarzystwie bo zarażasz tą radością innych. Jesteś jednak osobą łatwo wierną przez co często w życiu cierpisz oszukana przez innych, którzy mając złe intencje wykorzystali Twoją łatwowierność. Jednak szybko potrafisz się otrząsnąć i jak kot spaść na cztery łapy.

Dlatego też kochasz zwierzęta. W przeciwieństwie do ludzi, których spotkałaś ich intencje zawsze są szczerze. Być może masz swoje zwierzątko i udzielasz się w jakiś sposób by pomagać innym choćby dokonując wpłat na cele związane ze zwierzętami.

3. Mężczyzna przy samochodzie

Jesteś osobą, która nie lubi prosić o pomoc. Dlatego zwróciłaś uwagę na jedyną osobę, która swój problem stara się rozwiązać samodzielnie. Dzięki temu rozumiesz, jak trudno czasem jest się zwrócić do kogoś innego by o pomoc poprosić. Wybrałaś też trudny problem do rozwiązania. Dlatego oznacza to, że jesteś osobą zaradną. Być może posiadasz unikatowe umiejętności i wiedzę, ale przez to czasami jesteś wykorzystywana przez innych.

Świetnie sprawdzasz się w formie lidera, lubisz zarządzać grupą i potrafisz rozdzielać zadania i określać ich priorytety. Jesteś idealną osobą jeśli chodzi o założenie własnej firmy więc jeśli jakiś pomysł chodzi Ci po głowie to może nie warto dłużej zwlekać?

4. Kobieta z ciężkimi torbami

Wybrałaś młodą kobietę, która niesie ciężkie siatki zakupów? Lubisz pomagać innym w ich błahych problemach. Oznacza to, że jesteś osobą bardzo uczynną na co dzień. Taką masz po prostu naturę i czujesz wewnętrzną potrzebę by udzielić komuś pomocy skoro nic Cię to nie kosztuje.

Lubisz też gdy ktoś zauważa Twoje zaangażowanie i lubisz być doceniona. To daje Ci przyjemność i jest najlepszą zapłatą za udzieloną pomoc.

Podobne artykuły