Nie chcielibyście zatrudnić tych fachowców. Największe wpadki!

Lifestyle Data publikacji: 17 grudnia 2021

Nie zawsze wszystko nam wychodzi. Nie myli się tylko ten, który nic nie robi. Jest w tym powiedzeniu wiele racji, ale czasem trudno nie oprzeć się wrażeniu, że niektórych błędów można było prosto uniknąć. Wystarczyłoby chociaż troszkę pomyśleć. Tak jest właśnie w tych przypadkach :)

Nowy znak

Panowie musieli ustawić nowy znak i zrobili to. Nie zauważyli jednak, że montując znak jednocześnie zablokowali mieszkańcowi możliwość zamknięcia okna, które w momencie stawiania znaku otwarte było na oścież. Przeoczenie, czy złośliwość? :)

Toaleta męska

W toalecie miały znaleźć się dwa pisuary? No to są i fachowcy nie wiedzą, w czym jest problem. Wszystko zgadza się z wymaganiami :)

Prysznic na prąd

Proszę w łazience zrobić gniazdko elektryczne. Pewnie takie wymaganie zostało postawione przed tym fachowcem, który uznał, że najkrótszą i najłatwiejsza drogą na jego pociągnięcie będzie umiejscowienie go pod prysznicem. Branie tutaj kąpieli może naprawdę być elektryzującym doznaniem.

Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Chęci były dobre, ale wyszło jak zwykle. Ten schodek na dole może być jednak mała przeszkodą.

Nie karmić delfinów

Po zobaczeniu tego znaku w oceanarium możemy być przez chwilę trochę zmieszani ;)

Kubek z uchem

Korzystanie z kubka z uchem w środku może być trochę niewygodne :) Łatwo się poparzyć! Chyba właśnie temu miało przeciwdziałać uchu… no cóż.

Nowa łazienka

Chyba nie chcielibyście takiej niespodzianki w swojej nowej łazience.

Tylko lekko w prawo

Nie wiem jak Wy, ale mnie taki brak symetrii irytowałby tak mocno, że za każdym razem będąc w łazience byłabym zdenerwowana.

Trochę prywatności

Drzwi w łazienkach w szkole zostały zamontowane odwrotnie. Przez to nie da się ich zamknąć!

Podobne artykuły