Biedronki czynne całą dobę? Jesteście na TAK?

Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2023-07-11 / Aktualizacja: 2024-01-15

Biedronki zlokalizowane w miejscowościach turystycznych, mają być otwarte całodobowo. Nie dotyczy to wszystkich, a jedynie 250 placówek sieci Biedronka. Ich całodobowa praca zostanie przerwana jedynie przez krótką przerwę techniczną. Przerwy techniczne mogą wystąpić w godzinach nocnych lub porannych i trwają ok. 30 minut.

Gdzie Biedronki będą czynne całą dobę?

Najwięcej sklepów otwartych przez 24 godziny na dobę będzie w województwie zachodniopomorskim, aż 37. Znajdziemy je między innymi w Ustce, Mielnie, Łebie, Dziwnowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Stegnie, Przejazdowie, Nowym Dworze Gdańskim i w Jastarni — podaje sieć w komunikacie prasowym.

Co więcej, sezonowe sklepy mają też bogatszą ofertę niż standardowe sklepy (średnio 50 produktów więcej). Oczywiście, całodobowe otwarcie wymaga obsługi pracowniczej, dlatego sieć Biedronka zwiększa zatrudnienie w sklepach sezonowych. Nowozatrudnione osoby mogą liczyć na stawkę godzinową od 23,50 zł brutto do 27 zł brutto i pracę w miejscowości turystycznej.

Zaobserwuj nas na Facebooku

Jak sprawdzić, czy jest w okolicy Biedronka czynna całą dobę?

Jeśli znajdujecie się w popularnej miejscowości wczasowej, to najprawdopodobniej taki sklep będzie otwarty. Listę wszystkich sklepów i godzin ich otwarcia znajdziecie na stronie biedronka.pl/pl/sklepy. Wystarczy wejść na stronę, podać miasto, w którym jesteśmy i sprawdzić, jaki sklep otwarty jest 24 godziny na dobę.

Podobne artykuły