Do której LIdl i Biedronka będą otwarte w piątek i sobotę? Zmiana godzin otwarcia sklepów.

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 06 marca 2018 / Aktualizacja: 2022-03-28

Ze względu na niedziele wolne od handlu zarówno Lidl jak i Biedronka zmieniają godziny otwarcia sklepów. Wszystko ma na celu zapewnić nam wygodę i łatwe zakupy przed dniem wolnym od handlu.

Godziny otwarcia Biedronki i Lidla

Lidl oficjalnie już zmienił godziny otwarcia sklepów w Polsce. We wszystkie piątki i soboty sklep będzie czynny od godziny 7 rano do 22. Dodatkowo przygotował ofertę TANIE SOBOTY, która przewiduje specjalne niskie ceny co sobotę.

Swoje godziny pracy do niedziel wolnych od handlu przystosowała również Biedronka. Informacja jest oficjalna i jest już promowana w  kampanii informacyjnej w mediach. Godziny otwarcia sklepów Biedronka w piątki i soboty zostaną wydłużone do 22, czyli tak jak w przypadku Lidla.

Działania przeprowadzone przez obie sieci mają za zadanie ułatwić nam zakupy, ale należy pamiętać, że głównym celem sklepu jest po prostu zarobek i rekompensata utraconych dochodów przez dzień wolny. Nowe godziny pracy, które czekają pracowników handlu tak naprawdę sprawiają, że wolna niedziela to tylko fikcja, a czas ten odpracują w inne dni.

Podobne artykuły