Jedziesz na wakacje do hotelu? Przygotuj się na walkę o leżak. Tak to wygląda [WIDEO]

Kategoria: Lifestyle
Tagi: brak tagów
Data publikacji: 2022-07-20 / Aktualizacja: 2022-12-09

Przez wiele lat śmiano się z parawaningu. Wczasowicze przychodzili na plażę wcześnie rano, aby rozłożyć parawany i zaklepać sobie miejsce, na które wrócą po śniadaniu w hotelu. Obecnie nową wakacyjną dyscypliną sportową jest walka o leżaki.

Jak wygląda walka o leżaki?

Nie chodzi jedynie o Polskie hotele. Walka o leżaki odbywa się wszędzie. Ostatnio furorę na TikTok zrobiło nagranie z takiej właśnie bitwy, która odbyła się w jednym z hoteli na Teneryfie.

Gdy tylko zostanie otwarty hotelowy basen, grupa ludzi zbiega się, aby zaklepać sobie leżak, na którym będzie mogła potem odpocząć. Rzucają oni na leżaki swoje ręczniki, aby nikt inny na nich nie usiadł. Wywołuje to zdumienie i śmiech u wielu oglądających.

Zaobserwuj nas na Facebooku

@x…..sarah…..x The Sunbed Race 😂 #Fyp #Tenerife ♬ Funny Song – Cavendish Music

Inny użytkownik umieścił kolejny film z Teneryfy. O godzinie ósmej rano wszystkie leżaki są już zajęte ręcznikami, ale z basenu nie korzysta jeszcze nikt.

@user03619201

Teneryfa wszystkie leżaki zajęte o 8 rano. Ani jednej osoby przy basenie

♬ dźwięk oryginalny – Teneryfa

Dla niektórych obserwowanie tego zdarzenia jest ciekawą zabawą, niczym oglądanie zawodów sportowych. Czy wypoczywającym uda się zająć upragniony leżak?

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy hotele powinny zabronić zajmowania leżaków i gdy długo ktoś z niego nie korzysta, zabrać ręcznik i zwolnić leżak?

Podobne artykuły