10 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że Twój partner już Cię nie kocha

Lifestyle Data publikacji: 11 listopada 2017

Każdy związek przeżywa gorsze lub lepsze chwile. Zastanawiamy się wtedy, czy nasz partner nas jeszcze kocha? Oto 10 sygnałów, które mogą oznaczać, że jest już bardzo źle, a nasza druga połówka nie darzy nas już tym samym uczuciem.

1. Brak okazywania uczuć

Gdy partner przestaje demonstrować swoje uczucia do nas może to oznaczać, że miłość zgasła. Nie chodzi tylko o przynoszenie kwiatów czy prezentów, ale o takie zwykłe rzeczy jak pocałunki, przytulanie czy chodzenie wspólnie na spacer.

2. Nie słucha Cię

Gdy Twój partner przestaje Cię słuchać, nie wie o czym mówiłaś i zawsze myśli o czymś innym może to być objawem najgorszego.

3. Nie interesuje się Twoi życiem

Jeśli nie interesują go Twoje problemy lub nawet to co Ci się przytrafiło lub jakie masz plany to może oznaczać koniec miłości.

4. Obwinia Cię o wszystko

Chodzi o sytuację, gdy wszystko jest Twoją winą. Nawet najmniejszy problem według niego wynika z Twojej przyczyny.

5. Nie wspiera Cię

Nie czujesz jego wsparcia? Nie pomaga Ci w realizacji Twoich celów lub nawet nie kibicuje Ci w tym? Wręcz przeciwnie wygląda jakby mu to nawet zawadzało?

6. Spędza dużo czasu z dala od Ciebie

Każdy ma swoje prywatne życie, pracę i inne obowiązki. Jednak gdy zaczyna spędzać coraz więcej czasu poza domem to może oznaczać to coś bardzo złego w Waszym związku.

7. Planuje przyszłość, ale nie uwzględnia Cię

Ma plany na przyszłość, w których nie bierze pod uwagę Twojego istnienia? Jeśli nie czujesz, że jesteś częścią jego przyszłości to może oznaczać, że już Cię nie kocha.

8. Wspomina tylko złe chwile

Każdy związek ma złe i dobre chwile. Jednak gdy partner zaczyna wspominać tylko te złe i je wypominać to znaczy, że targają nim negatywne emocje i być może nie darzy Cię już tym samym uczuciem.

9. Nie tłumaczy się

W normalnym związku partnerzy tłumaczą się ze swojego zachowania bo im na sobie zależy. Gdy jednej z partnerów nie kocha drugiego nie zależy mu na tym i nie chce się tłumaczyć.

10. Nie jest z Tobą szczery

Oszukuje Cię, robi coś, a mówi Ci coś innego? Kłamstwo nigdy nie jest materiałem, na którym można budować wspólną przyszłość. Osoby, które się kochają tak się nie zachowują.

Chcielibyśmy aby każdy z Was doświadczył szczęścia w miłości, ale jednocześnie tkwiąc w związku, który nam tego nie daje blokujemy sobie możliwość na jego osiągniecie.

Źródło artykułu: https://betterme.tips/7616-these-10-signs-show-partner-longer-loves-you.html

Podobne artykuły