Co język mówi o Twoim zdrowiu?

Zdrowie Data publikacji: 16 maja 2017

Nasz język to jeden z wielu wskaźników o stanie naszego zdrowia. Pozwala on dosyć szybko zauważyć gdy coś złego dzieje się z naszym organizmem. W zależności od jego koloru czy nalotu na nim można zdiagnozować różne problemy zdrowotne.

Kolor języka, a zdrowie

Kolor nalotu na języku

Pamiętaj, że wizualna diagnoza nie daje 100% dokładności i wszelkie problemy powinny być zbadane przez lekarza. Informacje te jednak mogą  być dla Ciebie pewnym sygnałem, że coś dzieje się nie tak w Twoim organizmie. Nie zaczynaj jednak samodzielnego leczenie bez konsultacji z lekarzem.

Źródło artykułu: https://brightside.me/inspiration-health/13-things-your-tongue-is-trying-to-tell-you-about-your-health-333710/

Serwis pełni wyłącznie formę edukacyjno-informacyjną i nie jest poradnikiem medycznym. Wszelkie informacje zamieszczone na DomPelenPomyslow.pl nie zastępują i nie mogą zastępować indywidualnej wizyty i konsultacji lekarskiej. Informacje zawarte na stronie DomPelenPomyslow.pl mają charakter informacyjny, a stosowanie ich w praktyce powinno za każdym razem być konsultowane z lekarzem specjalistą.

Podobne artykuły