Jesteś w ciąży lub bolą Cię plecy? Tak bez trudu założysz skarpetki

Porady Data publikacji: 07 kwietnia 2024

Zakładanie skarpetek może być naprawdę dużym wyzwaniem, jeśli jesteś w ciąży lub cierpisz na bóle pleców. Schylenie się, aby zaciągnąć skarpetkę na stopę, może wówczas wymagać nadludzkiego wysiłku. Jednak my jesteśmy tutaj po to, by ułatwiać Wam życie. Dlatego przedstawimy Wam trik, który ostatnio szeroko obiegł internet.

Dzięki temu prostemu trikowi poradzisz sobie z zakładaniem skarpetek bez pomocy osób trzecich i bez konieczności schylania się. Wystarczy, że przygotujesz sobie wcześniej zwykły kąpielowy ręcznik oraz oczywiście, skarpetki, które chcesz ubrać.

Ręcznik złóż składając obydwa krańce do środka. Teraz dodatkowo złóż go jeszcze na pół i nałóż na niego skarpetę. Końcówkę ręcznika ze skarpetką zrzuć na ziemię, a następnie wsuń do środka stopę, jednocześnie ciągnąć za drugi koniec ręcznika. W ten oto magiczny sposób skarpetka znajdzie się na Twojej stopie ubrana! Zobaczcie sami, jak działa ten trik na filmie @andre_lifehack, który testuje na Instagramie triki znalezione w sieci.

Jeśli jesteście w sytuacji, w której zakładanie skarpetek jest problem ze względu na ból pleców, ciążę lub inne problemy, to wypróbujcie ten trik, a Wasze codzienne życie stanie się łatwiejsze.

Podobne artykuły