Jesteś ciekawa jakie rzeczy najczęściej są kupowane w IKEA?

Lifestyle Data publikacji: 08 kwietnia 2017

Ikea posiada bogaty asortyment produktów. Niektóre z nich stały się już kultowe, ale które tak naprawdę są najczęściej kupowane przez nas? Oto 5 produktów z Ikea, które kupujemy najchętniej.

1. Regał Kallax (wcześniej Expedit)

Regał Expedit dziś już nazywający się Kallax jest jedną z najczęściej kupowanych rzeczy w Ikea. To dobry przykład tego jak pozornie prosty mebel przypadł nam do gustu. Wszystko pewnie dzięki funkcjonalności (przegródki, półki, organizery) oraz prostocie dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza. Również mam takie dwa w swoim domu :)

2. Półki Lack

Całą seria Lack cieszy się sporym zainteresowaniem, ale wśród niej prym wiodą półki. Znów muszę przyznać, że też taką mam. Wygląda ona fajnie dlatego, że jej zawieszenie ukryte jest wewnątrz półki dlatego wygląda jakby „wyrastała” ze ściany.

3. Stolik Lack

Kolejny hit, kolejny który również mam w swoim domu. I to nie jeden :) Stylistyką nawiązuje do całej serii i jest bardzo prosty w konstrukcji. Jednocześnie ciekawy, ale to co najlepsze to jego cena. Najtańszy kupicie dzisiaj za 25zł, to naprawdę niedużo :)

4. Komoda Hemmes

Bardzo stylowo wyglądający mebel. Dlatego pewnie jest tak popularny wśród kupujących w Ikea. Można kupić również szafy w tej samej stylistyce.

5. Meble z serii Malm

No i znowu – mam akurat biurko Malm i szafki nocne. Wiele osób ma też komody czy łóżka. Są dosyć proste i tanie. Do tego ładnie wyglądają, nic dziwnego, że są tak popularne. Dużo moich znajomych ma sypialnie urządzone w meblach Malm.

Podobne artykuły