Ta herbata potrafi zmniejszyć obwód brzucha w zaledwie tydzień. Pij ją i zobacz efekty!

Bez kategorii Lifestyle Data publikacji: 10 października 2017 / Aktualizacja: 2022-03-28

Ta herbata naprawdę potrafi zdziałać cuda. Pij ją przez tydzień i zobacz jak zmieni się Twoje ciało. Pijąc ją regularnie możesz znacząco zmienić obwód brzucha. Sprzyja ona bowiem spalaniu tłuszczu właśnie w tym miejscu. Otyłość brzuszna jest problemem wielu osób, tłuszczyk zbierający się w obrębie brzucha i boczków jest bardzo trudny do pozbycia się.

Herbata ta działa oczyszczająco na nasz organizm. Pozwala pozbyć się złogów pokarmowych z jelit. Jednocześnie usuwa toksyny z naszego organizmu, przyśpiesza metabolizm i działa na tłuszczyk na brzuchu.

Herbata ta również pomaga zmniejszyć problemy z cellulitem. Jest to oczywiście wynikiem spalania kalorii, ale także usunięcia toksyn oraz wody z organizmu, które również sprzyjają powstawaniu cellulitu na naszej skórze.

Najważniejszą zaletą picia tego napoju jest oczywiście zmniejszenie obwodu brzucha. Dlatego zmierz się dzisiaj, zanim zaczniesz pić herbatę, a następne mierzenie wykonaj za tydzień. Jeśli będziesz stosować się do zasad zdrowej diety to masz szansę zgubić nawet kilka centymetrów w tydzień. Niektórzy podają, e udało im się 8 cm, ja w to za bardzo nie wierzę, chyba, że stosowali rygorystyczną dietę. Ale 3-4 centymetry są jak najbardziej w zasięgu.

Pamiętaj jednak, że później będzie trudniej, kuracja nie będzie cały czas tak samo skuteczna. Jest ona dobra w pierwszym momencie, na samym początku odchudzania. Nie marnuj jednak efektów, weź się za siebie, a naprawdę wiele możesz osiągnąć.

Pamiętaj, że żadna kuracja nic nie da jeśli jednocześnie nie będziesz stosować się do zasad zdrowego odżywiania. Zrezygnuj ze słodyczy, alkoholu, ogranicz sól, jedz regularnie i dbaj o właściwy bilans kaloryczny posiłków w ciągu dnia.

Przygotowanie herbaty spalającej tłuszcz z brzucha

Wiemy już jak herbata działa, wypadałoby by teraz ją po prostu przygotować i zacząć pić. Będziemy do tego potrzebowali oczywiście paru składników.

Składniki

  • 0,5 l wody
  • 1 laska cynamonu
  • 1 liść laurowy
  • 2 łyżeczki zielonej liściastej herbaty

Przygotowanie

Zagotuj wodę i zdejmij z ognia pozostawiając ją na 2 minuty. Następnie zalej nią wszystkie składniki, nakryj i pozwól się im zaparzyć przez kwadrans. Z przygotowanych składników uzyskasz pół litra herbaty, Twoim zdaniem jest wypić ją w ciągu dnia, może być na zimno. Pierwszą filiżankę wypij rano przed śniadaniem, a resztę możesz zabrać do pracy w butelce i popijać gdy masz ochotę.

Źródło artykułu: http://www.healthylifetricks.com/drink-three-cups-tea-day-youll-lose-8-cm-waist/

Podobne artykuły