Genialny trik – już zawsze będziesz tak otwierać puszki

Porady Data publikacji: 24 maja 2024

“Koniec z połamanymi paznokciami oraz pokaleczonymi palcami” – krzyczy opis pod rolką, zaś grafika tytułowa krótkiego filmiku zamieszczonego na platformie Instagram mówi: “Już nigdy nie złamiesz paznokcia, ani się nie skaleczysz”. Z kolei internauci z jednej strony są zachwyceni, z drugiej twierdzą zgodnie, że znają ten trik od dawna. Sprawdź, może akurat Ty go nie znasz i nieustannie źle otwierasz puszki!

Użytkowniczka Instagrama zdradza trik na otwieranie puszek

Użytkowniczka znanych mediów społecznościowych Instagram – bionicznymop_magdam zdradziła swoim obserwatorkom i obserwatorom, jak powinni otwierać puszki, aby raz na zawsze skończyć z połamanymi paznokciami oraz pokaleczonymi palcami.

W filmiku, krótkiej rolce, które od pewnego czasu królują na Instagramie, pokazuje genialny trik, który odmieni życie nie tylko Twoje, ale również Twoich bliskich. Jak więc otworzyć puszkę korzystając z triku użytkowniczki?

Wystarczy do tego wykorzystać standardową łyżkę kuchenną, którą każdy ma w swoim domu. Końcówką łyżki należy podważyć zawleczkę do otwierania puszki do momentu, aż będzie stać pionowo, a następnie przepchnąć cienką część łyżki, dopóki nie zacznie stawiać oporu. Następnie trzeba zmienić sposób trzymania łyżki — należy trzymać uchwyt łyżki i pociągnąć ją do siebie, jednocześnie ciągnąc wieczko. Nie trzeba nawet używać zbyt dużo siły. Po chwili puszka stoi przed nami otworem.

Co na to internauci?

Jak wiadomo, internauci zwykle nie boją się wypowiadać, co myślą o takich trikach. Nie inaczej jest w tym przypadku.

“Lol Babcia mi to pokazywała jak byłem dzieckiem myślałem że każdy o tym wie” – tak komentuje filmik jeden z użytkowników. Pod filmikiem pojawiają się też inne sceptyczne komentarze:

“Palców nie masz, że łyżki używasz?”

“Bullshit to nie działa”

Jednak pod postem są też pozytywne komentarze osób, którym ten genialny trik się bardzo podoba i zamierzają go wykorzystać w swoim codziennym życiu.

Pozytywne komentarze do zaproponowanego przez twórczynię triku brzmią:

“Super rada, wykorzystam, bo ostatnio palce pocięłam przy otwieraniu”

“Coś dla mnie, do tej pory blizna została po otwieraniu puszki”

“Bardzo fajny pomysł”

“Genialne”

Niektórzy byli tak mocno zachwyceni sposobem otwierania, iż proponowali autorce wysłać filmik do twórców zajmujących się tworzeniem zestawień z lifehackami.

A Wam trik ten przypadł do gustu? Próbowaliście? A może faktycznie znacie i korzystacie z niego od dłuższego czasu?

Podobne artykuły